petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Jucati pt admin??

In jos 
+11
wissp
vanRaz
Oldd
Mitza
rfx.c4c3alm4
transporter
A1mfr3ak
Jonny Ca$h
criky
andreutza
mR S # sslazio.it
15 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Jucati pe server pentru admin??
Da
Jucati pt admin?? Vote_lcap18%Jucati pt admin?? Vote_rcap
 18% [ 6 ]
Nu
Jucati pt admin?? Vote_lcap82%Jucati pt admin?? Vote_rcap
 82% [ 27 ]
Total voturi : 33
 

AutorMesaj
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 3:58 pm

Am facut topicul asta k sa vad si eu cum sta treaba. Sper sa raspundeti sincer pt k nu s intampla nik. Nu va las fara admine si nici nu vi le maresc. Asa k sa stati calmi.
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 4:04 pm

Eu unul nu joc pt admin (nici n-am cum). Dar sincer dupa cate ati vzt nici macar nu-mi folosesc adminul dkt la nevoie. Si p unde am mai jucat nu am jucat pt admin
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 8:46 pm

mah "iubitule" tine minte ce ti-am mai zis io tie, ca ai zis si acum tu, ca nu iti folosesti adminul decat la nevoie cand faci ceva sa dai ban,sau faci poze.........uite pe mn ma deranjeaza asta la admini.... ca nu intra cu adminl tt timpul si il tin ascuns ca sa joace liberi si cand le da cineva kick intra cu adminul si zic" auzi frate vezi ca sunt admin si io cutarica"..... intrati cu adminul va rog io ca d'aia il aveti( ma refer la toata lumea care citeste aici nu la tn iubire)...........
io niciodata nu am jucat pt admin, e adevarat ca nu l-am primit pt jocul meu bun(doamne feresete) gogo stie cel mai bn, dar asta nu inseamna ca nu am inceput sa il folosesc, cel putin io dau kick la mai toti lagarii si intru cu el mereu, ban nu dau cine stie ce decat la aia care insista cu lag, si daca mai prind cate unu la ss care are cod, in rest aiurea nu dau ban nici daca ma enerveaza cat de mult( pucca stie cel mai bn:*)..........am 5 luni de cand joc cs si sper sa mai joc in continuare pana oi imbatranii:D dar asa o sa fiu mereu, dornica sa invatz cs , joc fara cod de cand joc si imi place asa...... va poop nebunilor.. la naiba in puii mei;)))
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 11:34 pm

pey eu cred k am dreptu sa joc fara admin. asa nu mai dadeam admin la nimeni si jucam eu cu el. nu tre' sa vad si eu cum s comporta adminii? merita nu merita?... dar in general ai dreptate :*




PS: pt cei kre ati votat va rog sa si postati Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 1:42 am

ti-am zis ca te inteleg mrs pe tn, dar mi-am dat si io cu parerea si cred ca ce am zis am zis foarte bn,mai ramane doar sa vedem daca se face ceva in legatura cu asta......
gata ma duc la somnik ca nu mai pot sunt rupta..........si ms celor care m-au suparat in seara asta ( stiu ei care au fost nesimtitii, o sa se vada in timp).... poop mrs:*::*:*
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 2:03 pm

Nu...dar cateodata admini " mai mari in grad " imi dau ban Smile
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeSam Ian 17, 2009 4:26 pm

nu joc pt admin speedy...dar imi trebuia god pt k nu de fiecare data e vreun admin cu god...asta k sa dea sv_unlag...sa dea slay la ceilalti admini kre sunt afk din diferite motive...in fine...am gresit shi eu p srv de cateva ori...asta este...nu exista omul perfect...dar, pt asta nu ar trebui sa se ia lumea de mine...de knd am facut cererea de marire, mai toti se iau d mn...as prefera sa-mi scoateti adminu de tot, sincer...decat sa ma cert cu toata lumea...nu-mi sta in caracter sa caut scandal, dar nici nu ma las calcat in picioare...sunt 2 pers kre se cred dumnezeu p srv...din cauza lor, ies multi playeri...dak vrei iti dau shi exemple...p mess...oricum, poti sa stergi cererea mea de marire...nu mai am nevoie de nik...va salut, numai bine
Sus In jos
Jonny Ca$h
admin server
admin server
Jonny Ca$h


Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : Undeva in Romania

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeLun Ian 26, 2009 9:28 am

TOATA LUMEA A VOTAT NU:))))=)))))
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: RE: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Ian 30, 2009 11:18 am

Uite S cum sta treaba.....eu am cerut admin pentru srv asta nu ca sa fac abuz de el.....am vrut sa fiu si eu respectat la fel ca ceilalti admini si sa ma inteleg bine cu ei......deja cunosc 90% din toti adminii de pe srv si chiar is pot sa spun ca ma inteleg bine cu toti.....asta conteaza pentru mine cand ajungi admin....nu ca ai putere si prostii dinalea ..... santa
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
transporter
admin server
admin server
transporter


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/12/2008
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 7:06 pm

Vad ca nimeni nu joaca pt admin Very Happy
Cine e de acord sa si renunte la el??
Eu unul l-am vrut la inceput numai in speranta ca nu mai primesc ban dar e si o responsabilitate. Ce sa zic, m-am obisnuit cu el acum si imi place ca pot intra oricand cu el. Cand mai am lag joc pe alt server unde nu am nici lag si nici admin...si nici nu am de gand sa cer. In rest, e micsorat, deci nu mai pot da ban desi am avut nevoie de cateva ori cand nu era niciun admin. In fine, bafta
PS: Mr S, am auzit ca se scot adminele pt cei care nu au activitate pe forum. Eu acum am intrat din motivul asta si mai intru daca imi cere cineva. In rest, am doua joburi care imi ocupa majoritatea timpului si seara cand am timp sa intru, prefer cs decat forum. Poate te mai gandesti in privinta activitatii pe forum, macar sa nu scoti admin fara sa ma anunti in caz ca nu voi mai intra prea curand. MS
Sus In jos
http://www.maldu.ro
rfx.c4c3alm4
moderator
moderator
rfx.c4c3alm4


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 20/01/2009
Varsta : 33

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 7:56 pm

eu sincer jok pe SLOT !! ...

Pt admin nush sigur dar PT SLOT ! da ! DA! da ! DA !!

:*:* !!! What a Face What a Face
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 9:40 pm

pt slot si eu as juca. doar atat. k admin e o mare responsabilitate


pt transporter si ceilalti admini: mai activi p forum nu inseamna sa intri din 2 in 2 ore p forum. o data la o zi-2-3 cat s poate (k si eu am munca -- cik... =))-- si stiu cum e) pt a vedea noutatile, pt a mai vota la cereri si pt a-ti mai da cu parerea
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
rfx.c4c3alm4
moderator
moderator
rfx.c4c3alm4


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 20/01/2009
Varsta : 33

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeMier Feb 11, 2009 10:12 pm

zici bine ce zici ... Razz Smile !

si slotu mi se pare bine... adminu da ... inseamna responsabilitate ... Razz !!
Sus In jos
transporter
admin server
admin server
transporter


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/12/2008
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 8:31 am

mR S a scris:
pt slot si eu as juca. doar atat. k admin e o mare responsabilitate


pt transporter si ceilalti admini: mai activi p forum nu inseamna sa intri din 2 in 2 ore p forum. o data la o zi-2-3 cat s poate (k si eu am munca -- cik... =))-- si stiu cum e) pt a vedea noutatile, pt a mai vota la cereri si pt a-ti mai da cu parerea

Ok. O sa fac tot posibilul sa intru mai des... cyclops santa Eventual mai intru de la servici ca acum Razz
Sus In jos
http://www.maldu.ro
Mitza
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 30/12/2008

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 7:30 pm

eu cred ca nu faceam cerere de admin daca nu-mi ziceau alti admini sa fac ......
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 8:22 pm

Mitza a scris:
eu cred ca nu faceam cerere de admin daca nu-mi ziceau alti admini sa fac ......

u esti printe putinii kre merita adminul. c admin ai u acum?
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
rfx.c4c3alm4
moderator
moderator
rfx.c4c3alm4


Numarul mesajelor : 74
Data de inscriere : 20/01/2009
Varsta : 33

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 8:45 pm

are moderator !!
Sus In jos
Oldd
membru petrolul
membru petrolul
Oldd


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/02/2009
Varsta : 31

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeJoi Feb 12, 2009 11:11 pm

Are sens sa mai joci cs dak joci pt admin? Question
eu zic ca nu... eu unul joc de placere si cateodata pentru rank
recunosc ca mi-ar place sa am admin.. dar e o responsabilitate prea mare
pe care nu as vrea sa mi-o asum!.. si oricum sunt destui admini
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 1:32 am

nimeni nu joaca ptr admin ... dar toti ... isi doresc la 2 3 saptamani ... marire de admin ... ! si unii chiar nu cunosc comenzile Smile in fine ... ! Care da un cui?Smile
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 2:12 am

deci pana acu niciunu n-a recunoscut.... da' cereri d marire s fac zilnic... nice... sinceri c pwla voastra...
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
transporter
admin server
admin server
transporter


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/12/2008
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 8:59 am

mR S a scris:
deci pana acu niciunu n-a recunoscut.... da' cereri d marire s fac zilnic... nice... sinceri c pwla voastra...

Llama pt limbaj!
Ceva de genul asta se intampla pe servere in general, dar nu inteleg de ce ca toti vb asa. Acum nici sa inceapa vreunul sa injure pe altul....bla,bla. Asta a fost o paranteza.
in leg cu subiectul, cred ca nu ai cum sa joci pt admin. Adminul este doar un privilegiu cand esti pe un server si poti face ce altul nu (care nu are admin), eventual faci abuz. Mi s-a intamplat mai demult ca m-a injurat un admin pt ca i-am dat head si s-a ofticat. I-am cerut socoteala ca era de mama si am primit si ban. Chiar si daca nu ai avea admin, tot ai juca, asta e sigur. In schimb nici la admin nu as renunta, pt a nu abuza altul de mine. Si asa, aseara aveam lag dar nu am obs si nici nu mi-a zis nimeni dar m-am trezit cu kick. Am intrat numai sa intreb cine a dat si sa vad daca am lag(ca alt motiv nu avea). Am apucat sa intreb si iar am luat kick. Oricum ieseam si singur ca nici mie nu-mi convine sa joc cu lag...dar nu a avut boase respectivul sa zica...
Hai, bafta ca sunt la servici
Sus In jos
http://www.maldu.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 12:05 pm

stai u linistit k lumea joaca pt admin. iti pot demonstra lejer.
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
transporter
admin server
admin server
transporter


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/12/2008
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 12:40 pm

mR S a scris:
stai u linistit k lumea joaca pt admin. iti pot demonstra lejer.

In ce sens joaca pt admin? Adica intra pe server doar ca sa nu piarda adminul?
Mie mi l-a micsorat cineva dar nu sunt curios cine si nici nu am cerut explicatii nimanui. Ba chiar mi-a fost scos odata si fara sa cer admin inapoi mi l-a bagat cineva. Jucam oricum. Si sunt intr-adevar unul din cei care nu stiu toate comenzile si cel mai probabil pt asta s-a intamplat. Chiar au fost odata discutii cu un owner ca dc nu am schimbat harta desi eu in momentul ala cautam comanda de vot:P. Acum o stiu si pe aia bounce Am un .txt pe desktop si ma uit acolo cand am nevoie de ceva, dar cele mai usuale le stiu. Inca o faza amuzanta a fost ca nu stiam ca daca am admin, nu-mi trebuie si slot. Credeam ca trebuie si slot sa pot intra chiar si cand e serverul full. Intram cu alt nume si ma logam cu admin_login. What a Face
PS: mai sunt si admini mai vechi sau mai mari in "grad" peste care nu ma bag cand e vb de schimbat harta sau alte setari.
Sus In jos
http://www.maldu.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 1:36 pm

adik omu joaca p srv asta pt k are admin sau vrea admin. nu din placere k ii place srv, comunitatea plm... dak ii scad cuiva adminu imediat sare d *** in sus k d c l-am scazut. Deci e o dovada asta... Uita-te la Masa adminilor sa vezi cativa admini;)
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
transporter
admin server
admin server
transporter


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 15/12/2008
Varsta : 41
Localizare : Ploiesti

Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitimeVin Feb 13, 2009 1:41 pm

mR S a scris:
adik omu joaca p srv asta pt k are admin sau vrea admin. nu din placere k ii place srv, comunitatea plm... dak ii scad cuiva adminu imediat sare d *** in sus k d c l-am scazut. Deci e o dovada asta... Uita-te la Masa adminilor sa vezi cativa admini;)
Ai dreptate. Deci, nu joc pt admin, ca eu nu am sarit cu gura nici cand mi-a fost scos, nici cand mi-a fost micsorat bounce
Sus In jos
http://www.maldu.ro
Continut sponsorizat





Jucati pt admin?? Empty
MesajSubiect: Re: Jucati pt admin??   Jucati pt admin?? Icon_minitime

Sus In jos
 
Jucati pt admin??
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» ce mai jucati in afara de CS??
» cerere admin
» cerere admin
» cerere admin/slot

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: