petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 spuneti`va parerea

In jos 
+11
criky
Projects
andreutza
bUstEr
El*Jigodia
GaRRu
LYON
mR S # sslazio.it
bb
Pac Pac
REAL
15 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

sufar sau nu ?
da
spuneti`va parerea Vote_lcap32%spuneti`va parerea Vote_rcap
 32% [ 7 ]
nu
spuneti`va parerea Vote_lcap68%spuneti`va parerea Vote_rcap
 68% [ 15 ]
Total voturi : 22
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:19 am

am si eo o mica mare rugaminte la voi ,admini, sv PETROLUL ......ziceti`mi si mie daca o dau in suferinte pe sv sau daca abuzez de admin Wink ( spuneti`va sincer parerea )
Sus In jos
Re
Vizitator




spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:23 am

Nu suferi deloc ! Wink :X
Sus In jos
Pac Pac
junior 3
junior 3
Pac Pac


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 21/11/2008
Varsta : 35

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:25 am

Smile)


Ultima editare efectuata de catre Pac Pac in Joi Mai 14, 2009 10:26 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
bb
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:31 am

tu ma tu, tu suferi cel mai mult de pe server! scoatetii adminul cheers


ia cucu :X nu suferi ma esti un admin bun Sleep
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 12:46 pm

REAL sa nu crezi k am ceva cu tn omule... N-am absolut nik. Suntem prieteni, chit k nu ti-am dat add p mess dar nu bag cs-isti in lista... Adminul il ai scazut pt o saptamana. Sper sa nu fi sters logs-urile k sa iti arat si motivul pentru kre il ai scazut
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
LYON
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 15/11/2008
Localizare : Bucuresti

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 4:10 pm

REAl - FARA EGAL Smile)
Sus In jos
GaRRu
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 06/12/2008
Varsta : 30
Localizare : acasa

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 5:19 pm

cum sa suferi ma affraid ???? Real e baiat bun !!!!
Sus In jos
El*Jigodia
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 02/01/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 5:20 pm

Nu suferi Wink
Sus In jos
bUstEr
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 2
Data de inscriere : 18/01/2009
Varsta : 33
Localizare : Targoviste

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:13 pm

NU SUFERI !!!
Very Happy
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 10:57 pm

poi sa vezi acum cum zic astia ca suferi de admin dupa ce ti-a facut freddy in seara asta......dar tu stii ca esti tare;)ia zi "d ce se intinde pateul?"
cel mai cuminte admin:*:*:*:
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeDum Ian 18, 2009 11:16 pm

nu mult :-sa
Sus In jos
Projects
admin server
admin server
Projects


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 07/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re   spuneti`va parerea Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 10:14 am

Nu suferi mha ce-ai... Very Happy
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeLun Ian 19, 2009 6:53 pm

chestia cu pateu e complet ""legal"" sa zic asa ca nu este nici`o REGULA SCRISA cu numele cu cate caractere sa fie Wink
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 1:02 am

De ce se intinde pateul? o.O eu sunt andreutzo Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 4:22 pm

a jucat real cu nick-ul asta " d c se intinde pateul" intr-o zi si freddy il tinea numai in llama ca nu il schimba...deci nu aveai cum sa fi u pe serv cu numele asta ca daca era nu il lasai sa dea llama;) de 10 ori la rand de l-a disperat pe saracu copil....:*
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 5:11 pm

bn fredy k nu l-ai lasat sa joace cu numele ala=))
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMar Ian 20, 2009 11:43 pm

eu i am spus sa i dea llama prea multe caractere
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 8:04 pm

ntz ntz ntz ...bah ce invidios e speedy asta Smile) Smile)
Sus In jos
Projects
admin server
admin server
Projects


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 07/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 10:11 pm

De ce se intinde pateu'??? lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeMier Ian 21, 2009 11:08 pm

de oboseala lol! lol!
Sus In jos
Projects
admin server
admin server
Projects


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 07/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 9:17 am

Raspuns coreeect !!! ai primit o excursie gratuita in jurul scolii lol! bounce
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 12:24 pm

lool...adminilor, va ador...asa de mult va iubesc...knd e real p srv, toti il iubiti, dupa ce iese incepeti sa-l barfiti...nu toti, sunt cateva pers....dar, acum k a facut sondaju asta, de ce nu spuneti ce ganditi? va e frik sa nu ramaneti fara admin? nu cred k vi se ia adminul dak va spuneti parerea sincera...da real, cateodata suferi, parerea mea...stii bn la ce ma refer...ai momente in kre te crezi dumnezeu, shi faci ce vrei cu ceilalti admini...nush din ce cauza, dar nu e frumos...nu conteaza k u esti god, shi altul are helper, sau mai stiu eu ce...dak e sa fim admini, d c nu ne putem intelege? de ce se cred unii mai presus? n-am nik cu u...sa nu crezi asta...dar, cateodata, o dai in suferintza...
Sus In jos
Ade
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 11/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 12:30 pm

asa e pana si pe mine ma ameninta Smile)) ca domne raman fara admin ......ma scufunda cu altcineva...si chiar suferi frate ..nu am nimic cu tine si eu sufar cateodata ca orice om dar u suferi mereu si astia care defapt nu te suporta si care te ridica in slavi acum sunt niste mincinosii...si niste copii care fara un admin acolo maricel nu pot juca ....nu aveti curaj sa spune ti adevarul vai de noi ..
Sus In jos
Unrated
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 11/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re:spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 4:25 pm

Defapt Ade...cei care il sustin p real nu sunt doar niste copii care cersesc admine...poate k intr-adevar asta e parerea lor despre el...eu unu...joc de o vreme buna pe petrolu shi am prins shi perioada in care real avea admin. Sincer eu nu l-am vazut vreodata sa sufere de admin...o mai fi facut shi greseli...e shi el om...
Chestia ciudata e k tocmai u te-ai gasit sa ii faci observatie lui k suferea de admin...

P.S. Scz pt. topicul creat dar am scris asta in graba... Neutral
Sus In jos
Ade
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 11/01/2009

spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitimeJoi Ian 22, 2009 4:34 pm

Unrated nu s dc am impresia ca ori esti prieten cu el ori nu stii cs vb ....daca nu stii despre ce e vb si cum a suferit nu mai scrie degeaba ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





spuneti`va parerea Empty
MesajSubiect: Re: spuneti`va parerea   spuneti`va parerea Icon_minitime

Sus In jos
 
spuneti`va parerea
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Sugestii si Reclamatii :: Sugestii si Reclamatii Server-
Mergi direct la: