petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 GATA IN **** MEA

In jos 
+3
Soseta Ucigasa
criky
mR S # sslazio.it
7 participanți
AutorMesaj
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeJoi Mar 12, 2009 11:01 pm

Bah in **** mea mai terminati si voi dracu. Toata ziua numai certuri, numai reclamatii peste reclamatii. In loc sa glumiti pe server si sa va distrati, voi numai certuri faceti. Ma faceti sa va scot la toti adminele(si sa las la care consider eu k merita... si sa dau la aia kre merita) si sa va dau ban. Mai terminati in **** mea.... Nu va mai bagati in seama aiurea dak nu va suportati. D acu in colo folositi in pm admin_chatu drq. Dati 5 insi restart_live, knd dati vot nu vbiti intre voi si cu playerii. Fiecare face ce vrea. M-am saturat in **** mea d voi toti. Cacamash p el de server k toata ziua tre' sa ma uit in logs drq k primesc reclamatii. Sa imi bag **** dak va mai prind k va shicanati intre voi va dau ban si gata... Scap drq d tot stresu asta... Ba picati serveru k nu va convine nush ce, ba ****.... Kre nu va suportati nu va mai bagati aiurea in discutii... In caz k nu ati vazut in **** mea la REGULAMENTU ala cacamash motz p el: Sunt interzise comenzile intre adminii (in afara d slay sau kick pt afk)....
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 12:07 pm

bun speedy...am inteles...dar lamureste-ma shi p mine....te-ai uitat in logs...ai vazut cum o provoca wan3 p bia sa il injure, sa-i dea llama? k stia k da bia retry shi voia sa-i dea ban....scrie shi in logs, shi au vazut toti d p srv knd a zis...deci, altii sa nu dea retry dupa llama k iau ban, el sa dea...aha...shi l-am avertizat inainte sa-i dau llama a vazut toata lumea...le-am zis la amandoi sa termine, nu numai lui....deci...am facut bn ce a, facut, dupa regulament, cum se zice...
Sus In jos
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: ...   GATA IN **** MEA Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 12:42 pm

eu nu am nimik cu nimeni dar vad ca wane asta.. devine obraznic.. jtiu ca e azot.. si am trecut cu vederea si am incercat sa fim prieteni.. dar el in loc sa-si faca prieteni pe server... mai multi dusmani:) are... pt ca darama mereu serveru..Wink
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 2:47 pm

Stiu criky. Am vzt, dar n-am mai stat sa copiez c s-a scris acolo... I-am explicat si lui sa nu mai caute cearta. In pm in loc sa stau si eu linistit, sa ma joc sau c treburi mai am si eu, stau sa caut in logs c face fiecare k s primesc reclamatii... Intrati drq p alte servere sa vedeti dak se cearta adminii p acolo... N-am mai intalnit nicaieri eu..
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 3:16 pm

Ai dreptate Speedy.
Dar eu tot nu inteleg un lucru. De fiecare data cand a fost cate ceva, cate-un conflict, s-au certat, s-au injurat, dar la admine nu li s-a umblat. De ce trebuie tot timpu sa lashi de la tn Speedy? Eu inteleg k vrei sa fie totul bn, sa fii baiat baiat, dar uite la ce se ajunge.
Fiecare admin care si-a facut cerere la sectiunea "Motivul pt care doriti admin" a scris sa am grija de server, pt ca asta e datoria unui admin. Dar uite k prin certurile lor nu au grija deloc de server, nu fac o atmosfera mai placuta ci dimpotriva, isi bat joc de el. Atunci intrebarea este: de ce sa mai aiva admine??
Sugestia mea este urmatoarea: sa nu mai tolerezi nimik, fiecare admin sa-si faca treaba ca la carte, iar cei care nu o pot face sa ramana fara admin.

Parerea mea!
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeVin Mar 13, 2009 4:13 pm

speedy, ce poti sa le mai ceri? din moment ce se dau admine la toti copiii...kre n-au nici o treaba cu asa ceva...ce sa le mai ceri? lasa-ne frate p noi, kre ne facem treaba k admini, shi restu sa zboare...vb lu monda, stergele adminele shi gata...ai lasat de la tine prea mult, shi shi-au luat-o-n cap copiii...dak vrei sa faci ceva, tre sa faci ce am zis eu....altfel, nu rezolvi nik
Sus In jos
El*Jigodia
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 3
Data de inscriere : 02/01/2009
Varsta : 29
Localizare : Bucuresti

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: abcd   GATA IN **** MEA Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 9:57 am

Dar eu dc am slot?
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeLun Mar 16, 2009 12:13 pm

El*Jigodia a scris:
Dar eu dc am slot?


In perioada 25.02.09-05.03.09 ai 3 ore jucate, iar in perioada 05.03.09-13.03.09 ai 2 ore jucate.... 5 ore in 18 zile... Pt c admin? Joaca mai mult si o sa fi avansat...
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:17 pm

criky cik ca se daadmin la toti copii eu am 12 si nu sufar nu provoc certuri ba mai mult incerc sa va fak sa nu va mai certati deci nu mai zice ca toti coppi iau admin cheers cheers
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:02 pm

oooo express cand o sa ai admin o sa ajungi sa suferi si tu ca noi toti.....
de acum ai inceput sa intrebi pe admini ca de ce kick lu ala, de ce ban?????
te bagi peste comenzi si enervezi adminii.....stai tranqi si vezi de joc.......
cat despre copii, sa stii ca au fost multe cazuri prea nashpa cu admini copii...
Sus In jos
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 9:04 am

andreutza a scris:
oooo express cand o sa ai admin o sa ajungi sa suferi si tu ca noi toti.....
de acum ai inceput sa intrebi pe admini ca de ce kick lu ala, de ce ban?????
te bagi peste comenzi si enervezi adminii.....stai tranqi si vezi de joc.......
cat despre copii, sa stii ca au fost multe cazuri prea nashpa cu admini copii...

DA pt ca ma intereseaza sv nu de alta
Sus In jos
Continut sponsorizat





GATA IN **** MEA Empty
MesajSubiect: Re: GATA IN **** MEA   GATA IN **** MEA Icon_minitime

Sus In jos
 
GATA IN **** MEA
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: @Petrolul-
Mergi direct la: