petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!

In jos 
+8
BoxuTm
REAL
andreutza
SeKo/muziq
monda #
Pac Pac
A1mfr3ak
criky
12 participanți
AutorMesaj
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:27 pm

fratilor, am deschis topicul asta, sa lamurim ceva...am vorbit cu gogo shi cu speedy, shi am ajuns sa stabilim cateva reguli...v-as ruga sa anuntati toti adminii sa intre sa citeasca, shi dak au ceva de comentat sau de adaugat, sa o faca...

1. DE ACUM INAINTE SE DA LA VOT IN ULTIMELE 5 MINUTE RAMASE DE JOC!!!

2. SE DAU LA VOT 2 HARTI!!!

3. HARTA SE SCHIMBA DOAR IN ULTIMELE 3 MINUTE!!! (EXCEPTIE FAC CAZURILE KND SUNT PUTINI PLAYERI PE SERVER, IAR HARTA E PREA MARE...CHIAR SHI IN CAZUL ASTA SE DAU 2 HARTI LA VOT, NU DOAR UNA)

4. NU SE MAI SCHIMBA O HARTA FARA SA SE DEA LA VOT!!!

5. CINE A DAT LA VOT, A SCHIMBAT HARTA, VA DA SHI RESTART LIVE!!!

cam atat am avut de adaugat...dak aveti ceva de comentat, sau de adaugat, va asteptam cu reply-uri...toate cele bune
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: foarte bine   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:35 pm

insfarsit vad si eu topicu asta pe srv :X.....foarte bine criky(si lu speedy ca si el o vrut sa faca topicu).....o sa vb si cu alti admini sa citeasca sa scrie aici....pana atunci toate cele bune Razz
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
Vizitato
Vizitator




PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:51 pm

l ai facut degeaba criky macar sa se uite dar nu prea cred eu Smile) pana si mr s spune ceva si e defapt invers :-j nu mai cont stie el la ce ma refer v am popat I love you
Sus In jos
Pac Pac
junior 3
junior 3
Pac Pac


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 21/11/2008
Varsta : 35

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: re   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 3:54 pm

gg Smile) lol!
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 4:43 pm

As mai avea eu ceva de adaugat !
Eu zic k normal este sa se schimbe harta la sfarsit de runda . Nu stiu dak e o regula, dar pe mn unu ma enerveaza la culme cand la mijlocul rundei ' UNII ' schimba harta.
Dati-va si voi cu parerea va rog !
Multumesc .
Sus In jos
SeKo/muziq
moderator
moderator
SeKo/muziq


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 12/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 4:56 pm

E bun topicu asta Very Happy


Inca ceva sunt uni admini care intra pe servar nici macar nu intreaba ce a fost inainte .. de exemplu a fost d2 inainte ...si aqm e inf .. el face tot d2 ... si'l intrebi de ce face d2 zice ca are el chef ... Very Happy



Si faza q restartround'u vieti .. multi dati in timpul runde'i nu puteti sa ast sa se termine runda dc nushtiu :-??



GL & HF
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 5:01 pm

dupa cum v-am zis, am facut acest topic in colaborare cu speedy...shi, am mai zis k sunt binevenite ideile voastre...oricum, acest topic e provizoriu...dupa ce inchidem topicul, o sa punem regulile p regulamentul serverului...oricum, ele se aplik incepand de acum...deci, dak mai aveti vreo idee buna, vreo nelamurire, sau orice altceva, va asteptam...pucca, nu e degeaba...eu vreau sa fac din srv asta un srv de nota 10...de aceea vreau sa stiu parerea tuturor...fiecare are dreptul sa zica ce vrea, nu conteaza ce grad de admin are...shi, as mai avea ceva de adaugat...sunt p server niste admini, kre, dak le spui ceva, incep sa te ridiculizeze, shi alte cele, se stiu ei cine...ar fi frumos din partea voastra dak ati termina cu copilariile astea, shi ati pune umarul la buna intretinere a serverului...dak un admin va spune ceva, nu o spune doar pt a se crede el sef, o face pt binele srv-ului...lasati impresiile deoparte, cele de genu k eu sunt mai jmecher k ala sau eu sunt mai presus de ala...nu are rost...shi terminati cu cearta p srv...asa ies playerii...de acum inainte, knd sunt eu p server, dak vad k se cearta 2 admini, le dau llama shi bag highlander, k sa evit alte neplaceri...cred k e o decizie buna, shi adecvata...deocamdata, atat am avut de zis...astept in continuare pareri de la voi...respect shi toate cele bune
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:02 pm

fratilor, cand se dau doua harti nashpa la vot nu sunteti obligati sa votati, va abtineti frumos ca e dreptul vostru dar sa se faca si regula asta , sa se tina cont de numarul jucatorilor care nu voteaza pt ca sunt hartile nashpa si sa se refaca votul..............
dar si voi sunteti de vina , pe bune..... cand un admin intreaba cu admin_say " ce votam"? poi nu sare decat unul, doi sa zica o harta din 20 de playerii..... zi frate si tu o harta pe care o vrei sa joci si in functie de ce zice lumea se aleg doua pt vot....
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:14 pm

1)in legatura cu asta..asa mai avea de adaugat si eo ceva ..mic akolo da important.......pe unele sv am vazut ca este o "comanda" gen.. /ultima .....si iti arata ultimele 4 harti care au fost ...eo zic ca este de mare folos..


ps: inainte sa se dea la vot in ultimele 5 minute ...sa se intrebe playeri ce harti doresc ...daca au propuneri .....
Sus In jos
BoxuTm
junior 1
junior 1
BoxuTm


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : nam

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re Pt. Admini   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 6:36 pm

Mda. mi se pare interesant topicu asta....numai ca uni admini schimba hartile cand mai sunt 17 min. SPER SA SE RESPECTE REGULILE



:arrow:2 Cai Frumosi:arrow:
Sus In jos
LiveCs Banditu
admin server
admin server
LiveCs Banditu


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 18/11/2008
Varsta : 32
Localizare : Brasov Rkd

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: PENTRU ADMINI   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 7:53 pm

Bine criky te-ai gandit bine nu am nimic de zis:| sunny
Sus In jos
http://fcdinamo.ro
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: asdasdasd   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeJoi Mar 19, 2009 9:07 pm

si acuma sa vedem cine respecta si cine nu:) ca sigur nu o sa respecte multi admini Wink :*




pa bounce
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 12:30 am

Si ai uitat sa mai specifici ceva criky:
  • Fara comenzi asupra altor admini (dkt slay/kick dak e afk). Dak vreun admin injura sau face altceva il atentionati si ii faceti si o reclamatie. Decizia eu o iau. D acum in colo dak vreun admin isi foloseste adminul p alt admin are BAN p server. Si nu glumesc. Pana acum am scazut adminul, d azi are BAN. Sa va fie clar.
  • Si inca o chestie: multi nu stiti (n-ati citit regulamentul): inainte d llama exista si atentionarea. Dak un player zice nush c injuratura sau face reclama (nu d-astia kre intra face reclama la nush ce si ies) il atentionati, dak continua ii dati llama si apoi banul pt retry( cei care au helper ii atentionati p cei cu acces mai mare pt llama)



Sper sa intelegeti si sa nu va mai plangeti d c va scad adminul si alte chestii (va stiti voi)
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 11:43 am

da frate uite k de astea am uitat...bine zici u...pai de-aia am zis k facem amandoi topicu, ce uit eu completezi u, mancate-at tata de entelegent:))...acum, mai asteptam putin sa mai intre shi alti admini sa vada ce e aici, sa-si spuna si ei parerea, shi dupa aceea inchidem topicu...dar, totusi...la chestia cu comenzile asupra altor admini...dak 2 admini se cearta eu scriu cu admin_chat sa termine amandoi....unu e dispus sa lase de la el, in timp ce celalalt, continua...pfff...cat trebe sa ma rog de ei...ok, asa o sa fac...de acum, atentionare, shi reclamatie...o sa pun p forum un print de la consola sa vezi ce limbaj au, shi u decizi, e bine?
Sus In jos
Projects
admin server
admin server
Projects


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 07/01/2009

PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitimeVin Mar 20, 2009 11:44 am

Mi se pare foarte normal dar ce masuri se i-au asupra celor care nu respecta deci de ex acu vreo 2 zile l-am prins pe sir a dat la vot cand mai erau 18 min si a schimbat cand mai erau 17 dovada e la reclamatie si...in plus nu s-au luat masuri asupra lui...asa ca... Sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Empty
MesajSubiect: Re: PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!   PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PENTRU ADMINI
» Admini inapti
» X(X(X(X( CITITI
» IMPORTANT va rog cititi
» PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: @Petrolul-
Mergi direct la: