petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Garru .... !!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Join-T
spammer
spammer
Join-T


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 24/03/2009

Garru .... !!!! Empty
MesajSubiect: Garru .... !!!!   Garru .... !!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 5:53 pm

Deci as vrea sa va propun un lucru... inainte sa credeti toti retardatii kre intra pe srv si afirma niste lucruri de iti piere pofta de joc... mai intai intrebati-L pe mr S cine sunt dak nu ma credeti pe mn... si vreau sa stiu... cine minte mR S sau Garru ratatu? eu consider k garu...
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Garru .... !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Garru .... !!!!   Garru .... !!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:36 pm

adu-ti aminte cum faceai data trecuta cand garru le zicea la toti ca wan3 e azot si tu negai intru-totul.... ai venit la mn si mi-ai zis pe mess ca sa nu cred ca spune garru si mi-ai zis sa iti dau pro la cerere de administartor...... si pana la urma s-a dovedit ca wan3 e de fapt azot............
nu conteaza cine esti mah, daca te comporti frumos pe serv si nu te iei in gura cu lumea, toti te vor lasa in pace chiar daac esti azot, wan3, bla bla.....


si numele tutan a fost al unui admin de pe serv, nu al lui garru sau al tau.....
nu stiu de ce ai trecut la cerere acolo(fost tutan)probabil pt ca sa induci lumea in eroare ca si asa tutan nu mai intra pe serv...
Sus In jos
Join-T
spammer
spammer
Join-T


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 24/03/2009

Garru .... !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Garru .... !!!!   Garru .... !!!! Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 6:49 pm

andreutza
tiam zis
sa vb
cu mr S
la revedere


eu sunt TuTaN dar am facut o pauza de cs... si m-am reapucat... si da... am fost admin si care e problema? cu timpu mi s-a sters din cauza prezentei mele pe srv Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Garru .... !!!! Empty
MesajSubiect: Re: Garru .... !!!!   Garru .... !!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Garru .... !!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: