petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Atentie la RECLAME FARA VOIE

In jos 
+2
Join-T
COmY*FCP*MaluRosu
6 participanți
AutorMesaj
COmY*FCP*MaluRosu
admin server
admin server
COmY*FCP*MaluRosu


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti*Malu Rosu

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeDum Mar 29, 2009 11:19 pm

am observat ca multi se plang ca au luat ban si nu stiu de ce. posibil sa fi facut reclama, fara sa vrea si fara sa stie avand un bind luat de pe un oarece server.
aceasta reclama apare dupa ce playerul intra pe un server noname, i se pune un bind, si el cand intra pe alt server, daca apasa tasta T face o reclama micuta serverului respectiv.automat, daca este moderator pe server ia ban. ce trebuie facut pentru a preintampina acest lucru:
1. nu mai intrati pe servere noname, si mai ales nu intrati pe acele servere la care vedeti ca fac reclama alti playeri, mai mult ca sigur au bind si fac reclama aiurea, daca intrati pe serverul acele, vati face si voi reclama la randul vostru fara ca voi sa stiti.
2. daca ati intrat pe un server de asta suspect, inainte de a intra pe pastrama sau pe alt server, iesiti din joc si apoi intrati din nou.
3. daca nu iesiti din joc, bagati in consola unbinall, apoi stabiliti-va din nou tastele(aceasta comanda poate anula toate setarile de taste), apoi va puteti conecta la server, fara frica de a face reclama din greseala


respect all
Sus In jos
http://www.fansleague.net
Join-T
spammer
spammer
Join-T


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 24/03/2009

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 7:40 am

exact cum zice micutzul comy xD Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 10:50 am

mda
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 1:13 pm

Mai pe intelesul tuturor: Knd intrati p anumite servere, serverul sau adminul kre e acolo iti da comanda admin_execclient (sau execall) bind "t" say "RECLAMA......", iar voi knd intrati p alt server dupa si vreti sa dati spray faceti RECLAMA la srv. Nu neaparat sa dai unbindall, ci executati din nou cfg-ul vostru. Pt adminii nostri: v-am rugat sa nu mai dati ban din prima. Atentionati, dupa aia llama sau gag... Fara ban k s face fara voia lor
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 1:16 pm

adica ala care face reclama la "www.cheaters" sau cum o fi adresa,ce o fi intrat fara sa vrea acolo?????nu s-a dus omul sa isi ia un cod????


hai ca pt o reclama la un serv mai intelegem dar sa indemne alti playeri sa se duca sa isi ia coduri:|
Sus In jos
Gillbert
junior 3
junior 3
Gillbert


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeLun Mar 30, 2009 6:14 pm

chiar si aia cu relclama la coduri.. sti cum e vb aia, hotul neprins e negustor cinstit. in plus daca intri pe un server genul pgl si apesi del sau insert sau home iti face automat bind say : sunt codat sau am apasat tasta nush care. fara sa se gandeasca ca tu ai un cfg care iti cumpara arme de tastele alea . ei cica avertizeaza adminul ca ai apasat o tasta de cod. varza la faza asta. in concluzie fiecare jucator beneficiaza de prezumtia de nevinovatie si sincer am patit-o si eu din pacate...Sad doar ca nu mi-am luat decat kick:D:D:D
Sus In jos
axoNick
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 29/11/2008
Varsta : 36
Localizare : Mai aproape decat crezi

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 2:14 pm

Am citit cam terziu , pe viitor atentionez Smile , bun post
Sus In jos
COmY*FCP*MaluRosu
admin server
admin server
COmY*FCP*MaluRosu


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti*Malu Rosu

Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitimeJoi Apr 16, 2009 11:09 pm

Posturi cu rost,nu ca altele facute ptr. rang
Sus In jos
http://www.fansleague.net
Continut sponsorizat





Atentie la RECLAME FARA VOIE Empty
MesajSubiect: Re: Atentie la RECLAME FARA VOIE   Atentie la RECLAME FARA VOIE Icon_minitime

Sus In jos
 
Atentie la RECLAME FARA VOIE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Snow, cu sau fara awp
» Cum se schimba Iconita dela cstrike fara shourcut
» Cum sa ne facem un setup foarte simplu fara niciun soft in +

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: @Petrolul-
Mergi direct la: