petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 un picutz de ajutor pls

In jos 
+6
pK*RaZoR
Join-T
Projects
mR S # sslazio.it
sir
andreutza
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 12:06 am

pe serv i-am promis si io ca o sa il ajut sa se retraga dar uite ca nu am mai avut ocazia lol! lol! lol!

incepuse omul sa se bage in seama cu mn cand i-am zis ca ii dau ban daca mai deschide gura sa vb urat si nu a mai comentat nimik, a avut pana la urma un moment de pace doar ca sa nu ia ban.....


doamne da-mi ocazia sa mai intru pe serv sa ma "impac " si io cu asta Smile))))

aaaaa, joint te invit mama in spania sa te prostituezi cu mn=))))) si sa facem foamea amadoi aici......

io cred ca vorbesti si u doar sa te aflii in treaba mah baiatule, suferi de prostie cat te tine capul, ii compatimesc pe parintii aia care te tin in casa si te suporta.... dau pariu ca dintre toti pretenii tai, din grupul ala de la scoala, din tot colectivul din care faci parte tu esti cel mai prost vazut, esti un exemplu bun dar negativ al adolescentului.....

imi e mila de tn , sincer IQ= 1----19??????spune-mi in ce categorie intrii cu IQ-UL asta si te voi considera destept... te-am poopat:* lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Join-T
spammer
spammer
Join-T


Numarul mesajelor : 35
Data de inscriere : 24/03/2009

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:09 am

andreutza a scris:
pe serv i-am promis si io ca o sa il ajut sa se retraga dar uite ca nu am mai avut ocazia lol! lol! lol!

incepuse omul sa se bage in seama cu mn cand i-am zis ca ii dau ban daca mai deschide gura sa vb urat si nu a mai comentat nimik, a avut pana la urma un moment de pace doar ca sa nu ia ban.....


doamne da-mi ocazia sa mai intru pe serv sa ma "impac " si io cu asta Smile))))

aaaaa, joint te invit mama in spania sa te prostituezi cu mn=))))) si sa facem foamea amadoi aici......

io cred ca vorbesti si u doar sa te aflii in treaba mah baiatule, suferi de prostie cat te tine capul, ii compatimesc pe parintii aia care te tin in casa si te suporta.... dau pariu ca dintre toti pretenii tai, din grupul ala de la scoala, din tot colectivul din care faci parte tu esti cel mai prost vazut, esti un exemplu bun dar negativ al adolescentului.....

imi e mila de tn , sincer IQ= 1----19??????spune-mi in ce categorie intrii cu IQ-UL asta si te voi considera destept... te-am poopat:* lol! lol! lol! lol!


dc nu miai raspuns la intrebarea mea? Smile) ma sugi bah si tu monda esti un gay kre nu are o femeie in real =)) sugema bine si chiar ma doare-n **** de serveru asta kre la ora 9 seara intra 5 oameni si se joaca fy_snow =)) andreutza iti dau eu 5 lei noi dak iti bagi morcovu`n *** :X Smile))) hai sictir
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 12:55 pm

re-tar-dat =)))))))) lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Discutii Libere :: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 1:07 pm

Da mah baiatule, asha e !
Asta e viata ... n-am avut una shi nici n-o sa am ... nu toata lumea e piz*ar k tn ... mai trebuie sa fie shi fraieri, nu ?
La toti ne e greu ... ce sa-i faci !
Shi ink ceva ... cand ma vezi k sunt pe server mai bn sa nu mai intrii ... pt. k uite aici ai cuvantu meu ... nu ma intereseaza cu ce pret ... da` banu` e al tau !
Te-am pupat mai gigolo care esti ! :*
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 1:12 pm

poi daca si asta mai e om de f...t atunci s-a sfarsit lumea.... putzoi , tu nu stii cum arata o (-) omule.....
si iti zic io, la cat esti de retardat nici nu o sa o ai prea curand, o sa ramai doar cu "paha"Wink
lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 6:15 pm

aloo gata, urmatorul care injura zboara.
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 11:39 am

doamne in sf a mers ieri sa ma conectez.....Smile

nu stiu care a facut ceva pe acolo pe la serv dar ii multumesc:*

acu mai ramane problema cu windows-ul sa se actualizeze si pot intra linistita pe srv fara sa se mai inchida calc lol! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 2:57 pm

amin
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: ...   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 08, 2009 7:07 pm

Ce conversatie interesanta.....a-ti ajutat-o foarte mult pe andreutza cu problema ei Smile))......oricum din cate am inteles ai rezolvat pana la urma problema deea...ak te mai vedem si noi pe srv Smile


P.S. dak tot vine vorba de sex sfatul meu "always use a condom"(asta pt baieti , tu wane esti ceva intre femeie si barbat adik labagiu Wink ) lol! lol! Laughing
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
Continut sponsorizat





un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: un picutz de ajutor pls   un picutz de ajutor pls - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
un picutz de ajutor pls
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Un pic de AJUTOR

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: