petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 De la un "codat"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
DgB*
junior 3
junior 3
DgB*


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Brasov

De la un "codat" Empty
MesajSubiect: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 3:49 pm

fratilor voi suferiti rau ..si va mirati de ce pica lumea serverul ...
...saptamana asta am luat 4 banuri degeaba ...si cand am intrat inapoi pe server ...nimeni nu stia nimic
...azi am mai luat unu ...pentru ca as avea aim si ca omu are 2 demo-uri cu mine cand se vede clar ca am aim ( asta mia spus logo ...care era owner) ...iti era frica sa imi dai ban cu nickul tau adevarat si ai facut alt admin sau cum ca nu inteleg (am mai luat ban si ieri de la unu abc ...si cand am intrat inapoi mia zis ca mia dat ban pentru ca poate)
...pt logo ..care esti (speedy sau vaughn ..ca gogo nu e ca l-am intrebat) vreau si eu alea 2 demo (mi-ai cerut id de mes pe server ,si mi-ai dat ban dupa ce l-am dat)
...punele aici
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




De la un "codat" Empty
MesajSubiect: Re: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitimeSam Apr 04, 2009 7:59 pm

Eu eram si abc si logo, nu t agita. Ti-am zis sa dai id de mess, ai dat unu gresit, nu stau dupa tine.... speedy, real si vanraz le-au vazut si au zis acelasi lucru. Si nu e prima oara cand joci asa, ti-am mai dat odata ban si ai facut reclamatie doar ca atunci n-am stat sa fac nici ss nici demo. Am jucat de multe ori cu tn pe server , fara sa stii, nu joci mereu cu ele, da eu unu n-am chef sa stau dupa tn sa t urmaresc, mai ales ca poti scapa ca "curat" doar cu poze. De acu t rog frumos sa-ti cauti alt server, gasesti destule. Si daca vrei demo-urile alea pm cu id-u tau, si poate il scrii bn de data asta.
Sus In jos
carlig
admin server
admin server
carlig


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 17/12/2008

De la un "codat" Empty
MesajSubiect: Re: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 4:21 pm

vaughn pls hosteazale undeva pls Very Happy sa vad si eu Razz
Sus In jos
DgB*
junior 3
junior 3
DgB*


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Brasov

De la un "codat" Empty
MesajSubiect: Re: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitimeMar Apr 07, 2009 5:44 pm

Pentru cine vrea si pentru cine intereseaza demo-urile sunt AICI ...dati si voi cu parerea
ms
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

De la un "codat" Empty
MesajSubiect: Re: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitimeDum Apr 12, 2009 1:15 am

Cred k se vede destul de bn ce trebuie vazut pe demo`urile astea ... se vad clar momentele in care activeaza codu` shi cand joaca fara ... pfff ...
Sus In jos
Continut sponsorizat





De la un "codat" Empty
MesajSubiect: Re: De la un "codat"   De la un "codat" Icon_minitime

Sus In jos
 
De la un "codat"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: