petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Nush care e problema

In jos 
+3
criky
dNb
aV
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
aV
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 08/03/2009

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 6:47 pm

Ma nush care ii faza ...ii cazut sv ca de vreo 2 zile imi arata ca si cum ar fi cazut ...sau poate este ban pe ip ....imi spune si mie careva ?
ip:193.226.6.230
Sus In jos
dNb
junior 3
junior 3
dNb


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 23/01/2009
Varsta : 35
Localizare : brasov

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 8:15 pm

probabil e pe clasa(cred) k si io am avut si acu merge juma de ora dupa iar am ban
incearca sa dai connect.petrolul.livecs.ro in consola si iti arata acolo dak ai ban sau nu
Sus In jos
aV
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 08/03/2009

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 4:28 pm

Am aflat care e problema ....a jucat unul de la mine din camin cu nick-ul Shot. Iar o sa am probleme de nu am ce face daca am acelasi ip extern ....plus ca i s-a dat ban fara sa i se faca poze ...si ce daca da omul bulan prin flash faceti poze si vedeti daca e codat !!! Ma ajuta si pe mine cineva cu problema asta sau chiar nu se mai ocupa nimeni de sv ??
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 5:02 pm

ti-am scos banu...omule, se dau banuri aiurea la greu...dak stie lumea k nu se mai ocupa nimeni d srv, e vraiste, fiekre face cel bate capu...shi, banu ala a fost dat de un copil, sigur...k, noi, astia mai vechi nu dam asa...cel putin, asa cred...
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeVin Mai 15, 2009 7:07 pm

criky tu vb de banuri aiurea ?
numa intro seara ai dat pe putin la 10 oameni ban fara nici un motiv !!!
doar pt ca tu erai beat
vezi si tu de treaba ta . sa nici nu ma saluti pe server cand jucam si fara sa ma ameninti tu pe mine ca imi dai ban
pentru ca nu ai nici un motiv ...in ultima vreme esti cam dus putin ..faci numa ce vrei tu pe server
hai pa
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 1:00 am

ba, va rog io mult, stergetii accesu la copilu asta, va implor...bine face axo knd va baneaza fara sa va dea explicatii, k meritati...nush cum draq aveti admine, da habar n-aveti ce sa faceti cu ele...in seara aia dadeam ban la strainii cu lag mah saracie...de fapt, ce iti dau tie explicatii...gg axo, de-acu asa o sa fac shi eu...astia de genu asta nu merita sa joace p srv nostru...shi ink ceva, nu aveam nik cu u, pana ai inceput sa ma injuri...de atunci ti-am zis k te ard...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 8:12 am

ce aveti mah cu skyman ?


omu nu are cod, nu a fost prins niciodata cu cod (precum alte persoane de pe sv )

nu injura, nu campeaza, nu sta afk, (precum alte persoane dp v)

si pt asta e amenintat de multi admini ca va fi banat si altii chiar lau banat

lasa sky ca iti scot eu banu zilnic daca e nevoie

si daca te baneaza careva fara motiv si dovezi voi face si eu la fel dar la mai multi

ca vad ca se practica destul aici pe sv si nimeni nu face nimik



Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 9:57 am

dire, n-ai inteles...nu am zis de cod sau altceva...chiar nu ma intereseaza cum joaca...da sa nu ma injure...dak isi vede de treaba e bine...dak are talente, sufera...de el depinde...tre sa invete cum sa vorbeasca....asta-i tot...nu erai p srv, shi nici nu te poti uita in logs k sa stii despre ce vb...asa k, nu-i lua apararea...stie shi el k e vinovat, asa k, nu te baga....tie ti-ar conveni sa te injure un copil, sa fak ce vrea cu tine? hai sa fim seriosi
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:43 am

criky a scris:
ba, va rog io mult, stergetii accesu la copilu asta, va implor...bine face axo knd va baneaza fara sa va dea explicatii, k meritati...nush cum draq aveti admine, da habar n-aveti ce sa faceti cu ele...in seara aia dadeam ban la strainii cu lag mah saracie...de fapt, ce iti dau tie explicatii...gg axo, de-acu asa o sa fac shi eu...astia de genu asta nu merita sa joace p srv nostru...shi ink ceva, nu aveam nik cu u, pana ai inceput sa ma injuri...de atunci ti-am zis k te ard...

eu n-aveam lag criky=))
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 10:59 am

nu fah, n-aveai lag...da la tine a fost o intamplare...ata ete:))...
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 11:07 am

alcoolistule!!!!
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 11:26 am

Frate mam saturat in loc sa va intlegeti admini voi va certati Sad
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 12:13 pm

mr speedy, dak ne punem noi 2 la beut, nush kre rezista mai mult, suntem cam la acelasi nivel:))=))...
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 12:31 pm

zii ma cand team injurat ? cand am vorbit urat cu tine ?
de 2 ori neam certat ca tu nu ne lasai cu awp pe snow si eu am zis ca merge ca mai multa lume vroia de acolo o inceput tot scandalu
pe urma ieri pe nuke iarasi ai inceput cu figuri de ale tale
cik tero nu au voie pe casa !!! eu leam zis ca primu minut au voie sa faca orice sa campeze rush etc...in ultimu minut sa puna bmb sa nu mai campeze
eu am zis asta si pe urma mai amenintat ca ma banezi
cred ca teai injurat tu singur ..ca eu nu am fost
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 1:34 pm

in prium rand
mesaj pt criky

eram sigur ca skyman nu a injurat mah

dar acuma chiar stiu sigur ca nu a injurat

daca nu ziceai sa intreb pe persoanele respective acuma o lasam balta

dar am intrebat , si ghici: nu a injurat deloc

si as dorii ei eu sa vad ceva concret, un copy din logs

dar nu se poate pt ca nu a injurat.

in al doilea rand



mesaj pt criky si gogo

verificati va rog frumos ce sa scris in regulamentul postat aici pe forum despre injuraturi si limbaj indecent si ofende

in legatura cu espana: omu a intrat pe sv , si a inceput sa zica de repetate : kick pt nush care player ca are microfon

nu am vazut nici nu am auzit nimik despre playerul ala nici macar nu folosea tasta y

dupaia a inceput sa vbeasca urat mie si sami zica staitza sau ceva de genu

lam atentionat precum se face , nu sa potolit si zicea ca fac eu gat ca am luat admin recent
iam dat llama precum se face , si a inceput sa repete sunete de la llama si floda sv
iam dat gag cum se face, dupa care iese si reintra cu nikul: moieciu (care nu lam mai luat in considerare ca o ofenda ca poate asa il cheama)
iam dat ban 10 min precum se face pt retry dupa llama


peste 12 minute dupa ce ati intrat si voi 2 pe sv intra espana ca ia expirat banu

si intreaba fericit care ia scos banu


intre timp a venit skyman la calc si mia raspuns pe mess la intrebarea : lai injurat pe criky?

si am zis pe sv :Criky a zis sky ca nu tea injurat, ca nu a zis nimik indecent sau urat

dupa care sa trezit espana sa se dea ranit ca el nevinovat sia luat gag si llama

si dupaia a incercat sa se scoata cu figuri si sa ma bage pe mine la belea

si pentru ca eu nu fac favorisme pe sv si nu tin cont ca e prieten sau nu

ii sa luat lui apararea ca si cum nar fii facut nimik

deci este dovada ca nu se mai resprecta nimik pe sv , ca sa nu mai zic de cateva reguli de baza

speedy sa imi scoti adminu azi cand citesti asta.

este numa vina lui carlig ca mia zis de sv asta si ca e un sv bun lol
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 2:05 pm

joaca ma in continuare si calmeaza-te... o sa vina si apocalipsa peste voi si atunci or sa stea altfel lucrurile si nu o sa mai fie nicio problema intre voi... kre cauzeze probleme o sa le fac cu mana(dupa c o sa le scot adminul. si la urmatoarea abatere un ban permanent)... o sa vina si ziua aia... :>
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 2:07 pm

omule scoatemi adminu
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 2:15 pm

nu inteleg o chestie....la faza cu espana ce amestec am eu? habar n-am ce ati avut...shi, in al doilea rand nu inteleg d c il aperi p skyman...zi shi mie cu cn ai vb p mess dintre cine ti-am zis eu? andreutza a zis k nici nu are id-u tau, shi cu desmecher nu aveai cum sa vb k era speedy se juca cs...deci, lasa minciunile, shi nu te baga...ti-o fi el tovarash, da mi se rupe cine e, knd ma injura...dak isi vedea de treaba nu avea nimeni treaba cu el...las k o sa se termine situatia asta cat de curand....o sa se iar de la 0 totul...sa vad ce face atunci...
Sus In jos
Zer0_cheff
junior 3
junior 3
Zer0_cheff


Numarul mesajelor : 20
Data de inscriere : 19/03/2009
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 6:11 pm

mda


unii chiar vor sa joace pe sv asta....va certati ca prostii...ma scuzati....din motive de copii de gradinita.....DATZI-o la pace odata Smile))

p.s. criky tu cred ca erai beat..... nu l-am vazut niciodata pe Skyman sa injure
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeSam Mai 16, 2009 6:49 pm

ba, inchideti kreva topicu asta k iara ma apuca dracii...inchideti-l draq odata...
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 1:24 am

auzi criky in loc sa zici ca eu team injurat pe tine ,... mai bine te uiti pe forum la regulament
eu te atentionam dpar unde greseai tu da in ultimu timp ai luato razna
sincer nu imi este greu sa gasesc un alt server unde sa joc linistit fara prostiile tale
asa ca mai bine inveti si tu sa te comporti cu altii
sincer sa iti zici nu cred ca am injurat pe cineva pe server
dar daca tu zici atunci e ok ... sa te creada cine vrea .. e treaba
eu va doresc bafta in continuare
si cred ca am terminat aici
vam pupat ... sa fiti iubiti
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 1:33 am

totusi, exista un dumnezeu...de unu am scapat:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 8:08 am

ba skyman macar sa fi recunoscut ca lai injurat

si ma scuteai de un mare cacat

te dreku
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 2:47 pm

OMULE DE CATE ORI SA MAI ZIC CA NU LAM INJURAT
NU AM CE SA RECUNOSC
dupa ce mia zis ca imi da ban ... iam zis pa si am iesit ...
nici nu am stat de vb cu el ...


Ultima editare efectuata de catre Skyman in Dum Mai 17, 2009 5:11 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitimeDum Mai 17, 2009 5:05 pm

pfff el are martor
Sus In jos
Continut sponsorizat





Nush care e problema Empty
MesajSubiect: Re: Nush care e problema   Nush care e problema Icon_minitime

Sus In jos
 
Nush care e problema
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Pt cei care nu stiu...
» Care mai e viatza serverului?
» care plm dai ban aiurea pe Criza asta ma...
» Melodii care ar trebui ascultate ?
» pt astia care pica serveru

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: