petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?

In jos 
+3
Cerby
Soseta Ucigasa
LupForever
7 participanți
AutorMesaj
LupForever
junior 2
junior 2
LupForever


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 04/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti- Paulesti

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 8:42 pm

Sa mor daca va mint de nu serverul asta a ajuns rau,nimic nu mai e cum era anul trecut. Nimeni nu-si mai da interesul si toti isi fac de cap.Numai admini codati numai prosti care injura si copii care sufera de ei.Plm singurul care mai face ceva pe srv e Criky care il vad mereu si isi face datoria asa cum trebuie.A facut si eu o cerere admin dar renunt la ea ca nu vreau sa incep si eu sa ma prostesc cum fac alti cand primesc admin.
Sus In jos
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: asdasda   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 8:57 pm

pt ca ii doare la pl Smile
Sus In jos
Cerby
junior 3
junior 3
Cerby


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 10/02/2009
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: Re: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 9:27 pm

dc nu se mia ocupa nime de server??? pai cel mai mult s'a ocupat speedy...dar normal ca nor fost multumiti...atatea reprosuti o primit ca nu se ocupa si atatea comentarii ca o renuntat....

si il inteleg...nimeni nui multumit....si acum vedem daca so ocupat sau nu...o incercat sa fie totu bine...o fost...asa ca...multam pt tot...da fara tn se duse serveru in jos mrS... No No
Sus In jos
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: Re: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 9:44 pm

Il cred pa spedy care se ocupa de sv si la nimeni nu convenea nik asta e traim in romania si asta ne ocupa tot timpul
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: Re: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:50 pm

va rog nu imi mai multumiti si nu ma mai injurati pt ceea c am facut si pt ceea c fac si pt ceea c cred unii k fac... Numai bn... Mai bn lasam eu forumu inchis k poate era mai bn Smile)
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: ...   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 11:06 am

mai bine te gandesti de 2 ori inainte sa lasi balta srv si revi la postu tau , sau nu o sa mai existe petrolu Neutral
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: Re: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 2:42 pm

ce-i rogi speedy? lumea iti arata respectu pt ce ai facut p srv...shi, e normal...se vede k nu te mai ocupi...vezi speedy? ce ti-am zis eu p mess, zice toata lumea p forum...plm, ce sa mai zic...faceti cum vreti...vad k ma zbat pt srv asta da ma zbat degeaba...
Sus In jos
Continut sponsorizat





dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Empty
MesajSubiect: Re: dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?   dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.? Icon_minitime

Sus In jos
 
dE CE NU SE MAI OCUPA NIMENI DE SRV.?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: