petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 M-am saturat de tot :)

In jos 
+6
monda #
criky
mR S # sslazio.it
vanRaz
Express
Soseta Ucigasa
10 participanți
AutorMesaj
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 8:56 pm

Astazi cat m-am jucat cs... mi-sa luat de tot.. nu mai suport nimik de pe serveru asta pacat de el.. ca sunt 3-4 admini super de treaba.. pot sa dau si nume..: 1. Crik , Box , juice(tarky) ,express(care mereu se incalzeste) si vanraz care a ramas fara admin Smile nuhs dc si nu e treaba mea.
Vreau sa zic ca astazi bb Smile nuhs cine plm e.. intra cu adminu lu vaugh ( nush daca am scris bine) si dadea ban pe 2 clase de ip si suferea in ultimu hal... si pur si simplu mi-sa facut greatza de suferintza lui , pacat de server ca la inceput era ok.. dar toti au luat-o razna.. (aproape toti) mai ales admini astia noi.. Sufera parca ar fi mari zei pe server.
Si pt Dire ca sa stie el ( era cam curios astazi ) cine ia scos banu lu vanraz eu Sunt ala care a scos mereu Banu lui Vanraz
Sunt multe de zis dar nu am nici un chef sa mai scriu... Smile BAFTA ALL:)

Ps:Suferiti in continuare ca si pana acum:) k pe serveru asta nu mai calc in viatza mea mai bine ma joc NFS si table pe mess cu gagicamea.. decat sa vad suferintze ca bb Smile

kiss Smile

aa si inca ceva pt cei care nu stiu cine sunt pe server SUnt Tractor aka Cola


Ultima editare efectuata de catre Soseta Ucigasa in Joi Mai 28, 2009 10:35 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 9:42 pm

Soseta Ucigasa a scris:
Astazi cat m-am jucat cs... mi-sa luat de tot.. nu mai suport nimik de pe serveru asta pacat de el.. ca sunt 3-4 admini super de treaba.. pot sa dau si nume..: 1. Crik , Box , juice(tarky) ,express(care mereu se incalzeste) si vanraz care a ramas fara admin Smile nuhs dc si nu e treaba mea.
Vreau sa zic ca astazi bb Smile nuhs cine plm e.. intra cu adminu lu vaugh ( nush daca am scris bine) si dadea ban pe 2 clase de ip si suferea in ultimu hal... si pur si simplu mi-sa facut greatza de suferintza lui , pacat de server ca la inceput era ok.. dar toti au luat-o razna.. (aproape toti) mai ales admini astia noi.. Sufera parca ar fi mari zei pe server.
Si pt Dire ca sa stie el ( era cam curios astazi ) cine ia scos banu lu vanraz eu Sunt ala care a scos mereu Banu lui Vanraz
Sunt multe de zis dar nu am nici un chef sa mai scriu... Smile BAFTA ALL:)

Ps:Suferiti in continuare ca si pana acum:)

kiss Smile

aa si inca ceva pt cei care nu stiu cine sunt pe server SUnt Tractor aka Cola

Da ai drpetat toata lumea isi face de cap decan nunai se ocupa nimeni de sv asta e si da ma incalzesc mereu=)) lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 10:42 pm

asta e ce vrei .....asa e lumea ....numai suferinte ....pana mea I love you
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 10:52 pm

eu cred k tot ce se intampla pe servarul asta e din cauza lu speedy ... eu zic k el face toate manevrele astea ..sa ne arate noua gen ..ce se intampla dak nu se mai ocupa el marele owner Smile)) ba poate haleste lumea dar eu unu nu halesc... ! nu te ai lasat pana nu m ai vazut pe mn fara admin si cu ban ... ! pai u la playeri k mn care ti am stat toata ziua zi de zi pe servar....si am avut grija cum am stiu eu mai bn de servar... ! u mi e mi dai ma ban .. ? la urma dupa mn .... l ati luat pe kaizer si pe vip syle in plm .... faci manevre din umbra speedy ..te am mirosit Smile) ! nici eu nu mai intru pe servar papa lume...vanRaz se retrage in fruntea clasamentului Smile ! pe locul 1 ! distractie placuta in continuarea mi a facut placere sa joc alaturi ... de " kaizer . soseta .axonick .vaugh . criky deea. pucca. vip . monda . real . zyzu . si alti playeri buni si de treaba ....( muie gastelor ) deci pana la urma ...treaba cu INVIDIA a fost Wink ! (INVIDIE CEVA?) la revedere all ! admin_banip 77.81.89.134 (vanRaz)
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:45 pm

dak asta crezi vane treaba ta. Eu ti-am dat ban pt k ai zis k iti bagi **** in el d srv, asa k te-am lasat sa joci p alt srv. Ip-ul ti l-am stiut: sti knd ai intrat si jucai cu alt nume ti-am zis sa taci din gura si sa joci. Te-am lasat in pace. Eu n-am nici o treaba cu c s intampla acum, nu comand nik eu. Nu am treaba cu bb (ii foloseste adminul lui vaughn, nu p al meu), nu am treaba cu incest kre toti il acuza, cu teg driver (kre la fel il acuza lumea) si robyzor ala kre joaca cu scripturi si cu restu kre va enerveaza p voi. Lui kaizer nu i-am facut nik dupa c a facut acu cateva zile. Nu eu am scos admine aiurea... Dak asta e parerea ta numai bn, nu pot sa t acuz.

Totusi zi-mi si mie c manevre fac eu?
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeJoi Mai 28, 2009 11:54 pm

atunci dak nu te mai ocupi de servar.... de ce plm te ocupi doar de mn de real ..si cativa .. ?
ori te ocupi de toti ori de nici unul Wink si atunci am zis k mi bag pl in servar .. ptr k mi ai dat kick aiurea.... faci ce faci si nu mai de mn te iei ..asta cinstit si corect Wink
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 12:05 am

pt k voi 2 ati facut comenzi aiurea p mn... P voi v-am prins acum.. Am acces la tot asa k le pot folosi Wink. Dak ma ocupam d srv fi linistit k multi erau altoiti. Uita-te la cei kre au avut reclamatii si la adminele scazute d mn atunci Wink. Dak aveam ceva cu tn iti dadeam ban mereu. Iti stiu ip-ul si nu-mi era greu sa dau ban mereu knd intram p srv. Real are admin iar park. Stiu k tot eu i l-am dat Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 1:21 am

nu ma nene Smile)) eu am folosit comanda pe u k mi ai dat ban mie si lu real Wink si ca vorbesti urat llama .. !
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeVin Mai 29, 2009 1:18 pm

soseto, dak u te-ai saturat, eu ce sa mai zic frate? vanraz, speedy, juice, buster, axo, shi ink cativa stiu prea bine cat ma cert cu astia noi...k is degeaba, nu fac nik, in plus is shi obraznici...da, ce sa le faci frate? le-o dat gogo admin, shi is zmei...plm, se vede k nu se mai ocupa speedy...m-am saturat sa fiu injurat de copiii astia shi sa fiu luat peste picior...gata, nu le mai permit nik, la prima greseala ii ard...bine face axo k ii baneaza, k asa merita...is de o saptamana,2 p srv, shi au impresia k e srv lor...nu ii intereseaza de reguli, nu folosesc adminu, doar cand au chef shi CUM au chef...astia n-au ce cauta p srv...pfff....ce-a ajuns petrolu...
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 12:21 am

Da` frate ! Se cam impute treaba ...
Am tot vazut topicuri cu si despre bb [:] ... dak Von i-a dat accesul lui inseamna k are incredere ... mai multe nu pot spune pt. ca de cate ori am fost shi eu pe server parea ok ... n`am fost de fata la fazele care s-au discutat deci nu ma bag !
Oricum mie mi se pare ca e gen axo ... si fara nici o suparare ... ca le place la unii sau nu ... axo e cel mai bun admin de pe server ! Poate ca mai calca si el stramb ... e om ... da` de cate ori il vad pe server foloseste accesul ala doar cand trebuie si corect. Asemanarea de care zic e faptu` ca amandoi sunt dintr`o bucata ... adica ai calcat stramb platesti ! Punct si de la capat !
Cat despre adminii astia noi ... prea multe nu sunt de spus ... ca playeri sunt ok ... da` mai si sufera ... si accesele astea le-au cam alimentat rezervoru (pe roby ala sa nu`l vad) !
Cam atat ar fi de spus ... acum ce veti face ... voi hotarati ! Eu am mai spus odata sa ia cineva totul in mana ... cu autoritate ... si atunci sa vedeti ce frumos ar merge toate ... dar ... ( Oricum cu spusul am ramas si voi ramane ! :-J )
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 1:09 am

vanRaz a scris:
nu ma nene Smile)) eu am folosit comanda pe u k mi ai dat ban mie si lu real Wink si ca vorbesti urat llama .. !

knd i-am dat ban lu' real am zis k are wall.. erau 0.0001% sanse sa stie k sunt acolo. joci u bn dar nu sti faza. D-aia i-am dat ban. Si u ai folosit comanda aiurea p mn. Am zis doar 'ban real', nu am facut nik. Si mi-ai dat kick. P ce motiv? Zi? D injurat n-am injurat. Nu mi-ai dat llama atunci. Si sa sti si u: nu injur p srv/forum. Dak injur, o fac knd joc cu alt nume sa vad c comanda dati p mn. Dak vrei iti dau logsurile sa t uiti 5 zile la ele sa vezi k d cate ori am luat llama nu am dat reconnect. Pt k am injurat intentionat sa vad dak vreun admin imi da ban direct sau aplica comanda kre trebuie. O singura data am dat reconnect knd mi-a dat boxu llama si dupa 7 runde a iesit d p srv si nu mi-a scos llama Wink. Probabil u nu ma mai suferi, dar sa sti k eu n-am nik nici cu tn sau cu altu d p srv. Frate atat cat adminezi corect, tot respectul din partea mea. Pana la urma sper sa vbsc cu gogo si vaughn, sa o luatm total d la 0, dau acces la 3-4-5 persoane kre merita sa s ocupe d srv/forum si cu asta basta. Oricum eu nu ma mai am cum sa ma ocup d srv Wink. E luna mai si deja intru la saptamana p srv si p forum knd mai sunt p mess Wink. Si din ce in ce o sa raresc mai mult. D-abia scapati d mn: stresul kre v-a tot scos si scazut admine. App pt ala kre a zis k am sczt admine pt neprezenta p srv in 10 zile(Park rgk era): am scazut sau sters admine la cei kre erau atentionati k in 10 zile nu prea au fost prezenti p srv si cu toate astea in urmatoarele 10 tot nu au prea jucat. La ce sa au admine knd intra intr-o zi din 20? Si atunci doar sa joace, ca d uitat p playeri ciuciu. Normal ar fi k adminii sa faca cu skimbu cate 2-3 runde k spectatori sa s uite p ceilalti playeri.. Dar nu s poate.. Eu sunt d vina totusi, stiu=))
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 3:48 am

scz am fost prea beat lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre Skyman in Sam Mai 30, 2009 1:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 11:19 am

am zis k nu ma ocup d srv. Am acces dar nu ma ocup. Dak fac ceva acum fac k imi zice vaughn sau gogo sau ii intreb eu p ei. Si am zis eu k nu va descurcati fara mn? Descurcati-va
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
rgk # back
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 08/04/2009

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 12:52 pm

mR S # sslazio.it a scris:
knd i-am dat ban lu' real am zis k are wall.. erau 0.0001% sanse sa stie k sunt acolo.

cica lol!

din cate stiu eu la cs e si radar lol! lol!
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 1:10 pm

rgk si dak ai radar si u esti tero il vezi p ct p radar?
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: ...   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 4:38 pm

rgk o vrut sa zica ..... dak ai cod il vezi pe radar , de-aia se mira ca il deobicei ii vede doar noi nu =))
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
Cappy
junior 1
junior 1
Cappy


Numarul mesajelor : 1
Data de inscriere : 05/05/2009
Varsta : 34
Localizare : Iasi

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 7:03 pm

.Nu-i mai baga in seama Criky...Intri faci treaba..Si atat:)..nici macar nu ii saluta:)...Indiferenta:D..
Sus In jos
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitimeLun Iun 01, 2009 9:38 pm

Ia gata Smile OFF topic Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





M-am saturat de tot :) Empty
MesajSubiect: Re: M-am saturat de tot :)   M-am saturat de tot :) Icon_minitime

Sus In jos
 
M-am saturat de tot :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: