petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi

In jos 
AutorMesaj
.retry.
junior 1
junior 1
.retry.


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 30
Localizare : ploiesti vest

axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Empty
MesajSubiect: axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi   axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 5:53 pm

--------------------------------------------------------------------------------

Corpul mesajului:
1. Nick retry sau altele
2. IP 213.233.90.33
3. Data knd ai luat ban azi
4. Motivul pentru care ai luat ban (sau pentru care crezi k ai luat ban) am primit ban din senin fara sa zic macar ceva ma jucam linistit si ban
5. Dovada k ai dreptate (poze sau vreun player/admin kre a fost pe server) pai am fost banat aiurea .....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Empty
MesajSubiect: Re: axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi   axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Icon_minitimeVin Iun 12, 2009 6:05 pm

ai lag mareeee
Sus In jos
.retry.
junior 1
junior 1
.retry.


Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 30/04/2009
Varsta : 30
Localizare : ploiesti vest

axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Empty
MesajSubiect: ..   axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 4:49 am

"Dire_straits"]ai lag mareeee" ai dreptate Dire dar in cazul asta putea sami zica sa ies sau sami dea kick nu ban direct ... caci atunci cand primesc kick va las sa va jucati si intru mai incolo dar cine mai este axoNick pe sv?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Empty
MesajSubiect: Re: axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi   axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Icon_minitimeDum Iun 14, 2009 8:17 am

ma omuleee eu iti dau zilnic de cel putin 5 ori Kick
Sus In jos
Continut sponsorizat





axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Empty
MesajSubiect: Re: axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi   axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi Icon_minitime

Sus In jos
 
axoNick daca nu ma poti inghiti incearca sa ma sugi
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: Cereri UnBan-
Mergi direct la: