petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!

In jos 
+5
mR S # sslazio.it
criky
vanRaz
Soseta Ucigasa
miNim|kiddow
9 participanți
AutorMesaj
miNim|kiddow
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 6
Data de inscriere : 18/11/2008

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 4:01 pm

As vrea sa stiu si eu parerea voastra fie ca sunteti admini, fie ca sunteti playeri obisnuiti...
Se pare ca in ultima vreme multi au uitat ca e xista regulament si mai ales au uitat de bunul simt care se aplica oriunde, mai ales online, in lumea asta virtuala unde nu nme cunoastem cu adevarat astfel incat sa ne permitem orice gen de conversatie daor pt k suntem "copii tristi si complexati".

Eu unul m-am saturat sa fiu luat peste picior si sa pic de prost aproape in fiecare saptamana daor pentru ca unii au impresia ca detin mai multi neuroni... Si mai ales can astfel de situatii se creeeaa intre admini!

Au fost admini care au fost prinsi cu cod...
Admini care au abuzat in mod constant de comenzi doar asa de dragul smekeriei....
Admini care nu stiu sa fie obiectivi atunci cand e vorba de un coflict ep server... si etc


Ieri seara am facut poze lui Clown. (nu stiam k Luiza este Clown) si daca stiam faceam poze oricum....

Un exemplu de laudat este Vaughn care desi este Owner si intra cu alte nickuri a dat de fiecare data orice poze i s-a facut pt omul este corect. Ar fi putu sa zica foarte simplu: "Frate, sun Vaughn, nu iti dau pozele", dar nu a facut-o niciodata. Si atunci ma intreb cum isi permite Luiza sa spuna de fata cu 4-5 admini de fata "nu vreau sa iti dau poze" , "da-mi ban ca m-am saturat de astia care sufera" ???? Dupa care tot Luzia intra pe mess sa imi spuna ca nu o intereseaza si ca oricum nu imi da pozele. I-am dat BAN bine'nteles si ce sa vezi? Toti adminii aia care au asistat la toata faza au inceput sa "aplaude" si sa zica: "bravo ma......avea wall clar.....stim si noi ca joaca cu cod" ...

WTF?????? Adik voi stiti toti ca Clown/Luiza intra cu coduri dar asteptati pe altul sa faca poza si sa dea BAN? Desi ma inteleg bine cu aproape toti adminii nu ma pot abtine sa nu zic ca imi este scarba cand vad cum le este frica sau probabil sunt indiferenti...


Cumva Luiza asta e vreo DIVA care trebuie protejata prin lege sau cum?


Mai departe a intrat Criky pe mess sa ma intrebe ce s-a intamplat, i-am povestit si mi-a zis k foarte bine am procedat ca i-am dat BAN! Dar, ce sa vezi?.....A doua zi (adik azi) intra Clown pe server (ma rog unii nu au mandrie in ei si se autoumilesc) si i-am cerut pozele. Mai ales k atunci cand i-am dat ban a zis pe mess k oricum nu o sa mai intre pe svr si k nu o intereseaza daca ia BAN. (asa se spune mai nou cand esti codat si nu vrei sa dai poze.....mi-e scarba). Deci i-am cerut pozele si a zis "lasa-ma ma ca nu iti dau nimik,.....i le-am dat lui Criky"

Deci Criky care imi spusese mie ca am facut ff bine ca i-am dat BAN, tot el a 2-a zi scoate BAN-ul si o lasa pe svr! Nu sunt sigur de asta, poate altcineva a scos banul....deci nu am nimik cu Criky deocamdata. Bai ma jur ca imi vine sa vomit cand vad cacaturi dinastea!!!
M-am saturat sa pic de prost, nu este prima data, dar de acum incolo am inteles care este treaba.

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Exista doar tratamente preferentiale si si multi lasi...
Macar eu am 23 de ani si mai sunt si insurat dar va inteleg ma baieti. Cum va abordeaza o pustoaica pe mess si va spune 2-3 vorbe dulci, probabil va scapati in pantaloni si uitati sa fiti corecti pana la capat.
Nu am nimik cu Criky dar, repet, mi-e scarba de cacaturi dinastea!!! Si de fetite complexate care se cred dive in fata calculatorului....

Nu astept neaparat vreun reply la mesajul asta... Am spus ce am avut de spus pt k mie sila!

Voi stati acolo linistiti si sa cumva sa deschideti gura sa spuneti ceva corect...... Continuati sa pupati in fund pe altii sau altele...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 4:14 pm

asta e kiddow asa e lumea pe servar nu ai ce sa faci poate ca s ieu am gresit am platit pt greselile mele ....asa cum au considerat owneri ca este mai bn ...nu s ce satisfactie au uni cand fac cacaturi deastea gen are wall dar las a frate ca i sta bn cu god owner si mai stiu eu ce...niciodata nu o sa existe regulament pt cei codati domne o sa zica ca e si ea /el mic sa l lasi in pace cum l au iertat si pe garru ...adik kkt asta e viata nu ai cu cine sa vb aici daca mr s sau vaughn ii ia adminu il da inapoi gogo e ff simplu cum are si pufulete god desi nu a mai jucat de anul trecut cred ca de vreo 3-4 luni daca nu si mai bn totusi are god e ok .
E cel mai marfa servar pe care l am intalnit din lume :> pana acum nu era asa ca am mai jucat pe servaru lu gogo si acum ceva timp ...si nu era asa ..sincer asta e daca atat il duce pe el mintea. lol!
Sus In jos
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: :)   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 4:18 pm

What a Face frumos cheers
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 4:52 pm

cate poze si pe ce harta .. ? ! sa i le cer ! dak nu mi le da are BANIP !
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 5:02 pm

kiddow, stai asa....din cate am inteles, ma acuzi p mine de o fapta p kre nu am facut-o...nu i-am scos nici un ban...are ip routabil luiza...shi, dak era cum zici u, adik, eu te laud k ai facut bn shi dupaia ii scot banu? m-am lamurit frate ce parere aveti despre mine...inseamna k, pana acuma, knd va tot ziceam k imi place corectitudinea, k vreau sa facem ceva sa aducem srv asta la normal, am vb degeaba....in fine, u nici macar nu ma cunosti ca altii cum ar fi pucca, gogo, speedy, bia...dar, nu accept sa zici asa despre mine omule...pt k eu nu am scos nici un ban...chiar ieri mi-a zis luiza p mess, dupa ce i-ai dat ban, k dak vrea intra inapoi k are ip routabil....deci, te rog frumos, nu ma baga p mine in cacat nevinovat...shi, ink ceva...la faza cu tratamente preferentziale, iar m-ai confundat, nu sunt eu genu...poate sa-ti confirme vaughn...intreaba-l ce discutie am avut cu el p mess...ai dreptate, sunt shi admini codati, gen angelina....dar, dak nu o prind, ce sa-i fac? asta este, are norocu sa scape....da shi knd o prind, ban p clasa vere, k mai e shi obraznik...shi iar, faza cu pufulete...asa ceva nu se face frate...nu intra p srv mai bn de 4 luni, shi ink are god...shi altii, k nu intra 2,3 saptamani, adio slot,admin,sau ce-o avea...aici e vina lui gogo....am vb p mess, dar am vb degeaba....doar speedy poate face ceva, shi chiar te rog speedy, ia-i adminu, pt k nu e corect...atat am avut de zis...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 5:09 pm

face degeaba ...ca gogo ii face adminu la loc...pufulete avea adminu sters de speedy si drept dovada l a facut la loc gogo nu ai ce sa i faci asa e cand esti dispe Smile)
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 5:41 pm

gogo il face la loc. i l-am sters acum iar. Sa ma anuntati knd mai vedeti vreun player cu admin aiurea... Pufulete nici macar nu stie c face comanda admin_execclient si e god... pfff. dak ai pasarica c mare ajungi
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 8:02 pm

asa e speedy, ai dreptate in legatura cu pasarica...dar acum vreo ora a fost pufulete p srv, shi ink avea god....
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 8:09 pm

are slot d la ora 17:45
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 8:13 pm

eu dau admin_who shi scrie la god pufulete shi u zici k are slot...ma rog, asa o fi...
Sus In jos
LiveCs Banditu
admin server
admin server
LiveCs Banditu


Numarul mesajelor : 17
Data de inscriere : 18/11/2008
Varsta : 32
Localizare : Brasov Rkd

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 9:08 pm

Aici zic ca criky nu are nici o vina desi il stiu ca ii ia apararea lu Luiza in faza dastea nu se baga si il stiu e de treaba si faza cu pufulete Mr S deci dar eu joc pe srv de mai mult de juma de an si ma chinui sa iau good si el........ in fine cum credeti.Si in toate astea are si Minim dreptate da hai sa terminam daca nu da pozele BAN si gata sa nu mai ne certam degeaba bft all:)
Sus In jos
http://fcdinamo.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeLun Mar 02, 2009 11:18 pm

ma faci sa iti dau print screen la admine... PuFuLeTe:***:53248. Uite-i accesul. De slot
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 9:05 am

Parerea mea este k evenimente de genu asta vor continua pana in momentul in care in om important de pe server, un owner, un om caruia nimeni nu-i poate contesta decizile se implica. Oricum e clar ca numarul adminilor care intra pe server cu coduri a crescut si e ff trist k sunt putini oameni pe server de genul lui kiddow, gata oricand sa-si puna adminul la bataie pt. corectitudine shi curatenia serverului.

Respect kiddow! shi ink ceilalti 2-3 care mai sunt k el!
Sus In jos
Oldd
membru petrolul
membru petrolul
Oldd


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/02/2009
Varsta : 31

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:03 pm

kiddow respectele mele! cred k esti primul care a avut curaj sa puna problema asta
este foarte adevarat ca unii admini abuzeaza de statutul lor pe srv.. si asta e urat
pe srv eu zic ca toti ar trebui sa fim egali.. chiar dak avem slot sau god...chiar dak suntem playeri normali sau owneri
cat despre cirky nu cred ca e in stare sa faca asha ceva... din cate am vazut este foarte corect
si sa nu mai spun despre tratamentul preferential acordat adminilor...
cum ar fi.. eu sunt admin .. am lag../ joc codat... nu primesc ban.. doar sunt admin Exclamation

cam asta am avut de spus

RESPECT!!!
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 12:42 pm

fratilor, aveti dreptate...ii luam apararea luizei. dar dak ati observat ii luam apararea knd se certa cu cnv, shi voiam sa aplanez conflictu...dar in nici un caz knd a fost vb de faptul k a fost codata...kiddow, ce ti-am zis p mess? nu ti-am zis k ai facut bn k ai banat-o? knd e vb de coade, nu ma intereseaza cine e, nu iau apararea codatilor...shi p mn dak ma prindeti cu coade puteti sa-mi dati ban p clasa...dar asta nu se va intampla pt k nu suport coadele...dovada o stiti toti, ati vazut cum joc...is cam but, da asta este, macar joc curat....stiti bine k imi place corectitudinea....shi, tratamente preferentiale, nush dak am facut...indiferent kre s-au certat p srv, sau ce s-a intamplat, nush dak i-am zis cuiva nu te mai lua de persoana aia k ma supar...am zis, incetati amandoi...
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 1:40 pm

Sincer sa fiu aici nu am nicio vina. O data la mana e vina voastra. Voi dati PRO la admini, unii foarte usor. Voi tre' sa vedeti knd au sau nu wall. Sa va testati intre voi. Eu intr-un timp faceam poze la admini. M-am lasat... Singur e prea d tot. A 2-a la mana e de vina gogo. El da admine fara sa ma anunte. Ma trezesc zbang k ala are admin. K azi dim: ma trezesc cu un admin p ip la 'owner'. Knd surpriza: andreutza... Pff... mare e curtea Ta Doamne... Degeaba ne zbatem noi p aici... Sa nu te mai aud k comentezi ceva andreutza... Dak erai corecta nu acceptai owneru... asa k sa nu mai t prind k zici ceva d vreun alt admin sau mai stiu eu ce
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 2:07 pm

asa e speedy...dar a zis k nu gogo i l-a dat...deci, de unde a rasarit owneru?
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 2:18 pm

sa stii ca am zis mrs ca nu vreau owner ca ma ia lumea la "bataie"....nu imi trebuie nici un owner, nici god....
acel admin era doar pt a vedea reactia lui d-soara bia ,care m-a facut curva si nu cred ca sunt o curva mai mare ca ea....Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 2:29 pm

daca ti a zis asa acum u nu trebuie sa o jognesti las o in pace si cu asta basta ..si faza ca nu ti a dat gogo owner nu cred ca e adevarat ..e singuru care face astfel de glume trebuia sa i faci reclamatie daca ti a vb urat...nu sa zici acum ca te a facut curva ...te o fi facut nu stiu dar nu e frumos din partea acelui Owner care nu e gogo Twisted Evil
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitimeMar Mar 03, 2009 3:11 pm

nu am jignit niciodata pe serv sau forum dar pe bune la faza aia chiar m-a enervat,ti-am explicat pe mess bia
Sus In jos
Continut sponsorizat





Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!   Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» ce faceti va bateti joc de oameni ?
» Regulament Forum
» Regulament Server

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: