petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 ce faceti va bateti joc de oameni ?

In jos 
+3
andreutza
mR S # sslazio.it
Skyman
7 participanți
AutorMesaj
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 10:32 am

Nu va suparati pe mine ca va intreb ...dar cat timp va ia ca sa primesc si eu marirea aia pe care trbuia sa il primesc acu 2 sapt

https://comando.forumgratuit.ro/cereri-avansare-f5/marire-skyman-t634.htm


sau lam facut degeaba ? =/
fac pariu ca boxu deja are god ....si el a facut cerere acu 3 zile
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 12:43 pm

nu s mai ocupa nimeni de forum/server Wink. nu are cine sa iti aprobe si cine sa iti mareasca Wink. nici boxu n-a primit
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 12:45 pm

poi si atunci la ce pana mea ma mai pune gogo sa imi bat capul cu ala sa faca redirecturi pt serv mah?
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 1:11 pm

pai atunci ce rost mai are forumul ?
mai bine il inchideti parerea mea...oricum nu rezolvam nimica aici

da oricum in ultimu timp am vazut ca minimi 5 persoane au primit admin
inainte nici slot nu aveau ...e cam ciudat ca ei primesc admin din prima fara cerere fara nimica Wink)



de renuntat nu renunt la server ... ma distrez aici asa ca e bine
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: mda   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 8:59 pm

doamne ce va mai bateti capu pt un amarat de forum , A-TI UITAT K SE INCHIDE PETROLU????......ORI SE DESCHIDE ALT SRV DE-A LUI GOGO ORI MERGEM NOI PE ALTU !
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
Vizitato
Vizitator




ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeSam Mai 23, 2009 9:13 pm

e praf.

veniti ma pe cs.intercon.ro
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 2:07 am

rgk dak imi bag **** in ma-ta c zici? k mai bn jucam p petrolul nu? marsh in mm. vedeat-as la 2m sub pamant d lingau c esti. du-te in pm si joaca unde vrei k nu t retine nimeni
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 5:14 am

da frate ban lu asta pe serv si forum ca face reclama negativa....
mereu o sa jucam pe petrolul ca e serv unde ne-am cunoscut si unde glumim mereu..

care nu va convine serv duceti-va mah si jucati MArio lol! lol! lol!
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:30 am

mR S # sslazio.it a scris:
rgk dak imi bag **** in ma-ta c zici? k mai bn jucam p petrolul nu? marsh in mm. vedeat-as la 2m sub pamant d lingau c esti. du-te in pm si joaca unde vrei k nu t retine nimeni

ahahah ai si tu un sv si un forum. Sunt praf.

de ce ?

pt ca pe server statsme e praf ca arata foarte aiurea. Adminii sunt 0. Nu sunt online decat seara, si nici macar kick la lagari nu dau si ei. Oameni pe server ? 0.


forumul, nu are descriere la toate forumurile.Nu poti da reply nici macar in cererea ta de slot/admin ca nu ai dreptul. Descrierile incep cu litera mica.

lol!

Aveti server hostat, pe care platiti bani, dar forum gratuit lol! . Aveti site, si puteati foarte simplu sa fie forumul http://petrolul.livemix.ro/forum cu phpbb v3.


si vezi cum ai vorbit sa i vorbesti lu m4ta ratatu pulii ce esti.

Nici macar owner nu sti sa fii.Stergi admine pt ca nu joaca nu stiu cate ore in 10 zile ?
Bai frate, daca omu e ocupat il stergi nu ? si apoi il ia greu inapoi.
Nu deranjeaza pe nimeni ca el ramane admin, macar lasal slot.

Pe forum nici mesaje nu sti sa stergi & sa muti topicuri/posturi. NeK ti'a facut totul.


MUIE mR S # sslazio.it


Ultima editare efectuata de catre rgk in Dum Mai 24, 2009 8:33 am, editata de 1 ori
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:32 am

bai asta, dak esti asa inteligent, du-te mah p alt srv, shi da-ne pace...vezi-ti de treaba ta, shi canta la alta masa
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:34 am

criky a scris:
bai asta, dak esti asa inteligent, du-te mah p alt srv, shi da-ne pace...vezi-ti de treaba ta, shi canta la alta masa

te'a bagat cineva in seama ?

eu vorbesc cu mR S


P.S : andreutza, poate pe server stie sa dea ban, dar pe forum nu cred.E prea praf lol! lol! lol! affraid
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:42 am

nu conteaza cu cine vorbesti mah..ne-am saturat de de-astia k tine...e plina lumea de "zmei"...faceti-va mah un srv shi un forum doar al vostru, shi lasati lumea-n pace...sau, voi sunteti perfecti?
Sus In jos
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 9:18 am

criky a scris:
nu conteaza cu cine vorbesti mah..ne-am saturat de de-astia k tine...e plina lumea de "zmei"...faceti-va mah un srv shi un forum doar al vostru, shi lasati lumea-n pace...sau, voi sunteti perfecti?

da criky ai dreptate si na ce a mai daten mm rgk aici e locu unde neam fakut prieteni chiar dk se inchide sv intRAM PA UN SV DA SUNTEM TOTI ACEIA NU NE DESPARTIM DAK DAK TU SIMTI NEVOIA DATEM-**** MEA SI NU TE MA INTOAR CE JOACA MARIO,BARBIE SI ALTELE CA MI BAHG **** IN **** DAK MAI ZICI CV lol! Sleep study lol!
Sus In jos
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 9:19 am

SCUZATI LIMBAJU DA MAM ENRVAT
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 9:33 am

Express a scris:
criky a scris:
nu conteaza cu cine vorbesti mah..ne-am saturat de de-astia k tine...e plina lumea de "zmei"...faceti-va mah un srv shi un forum doar al vostru, shi lasati lumea-n pace...sau, voi sunteti perfecti?

da criky ai dreptate si na ce a mai daten mm rgk aici e locu unde neam fakut prieteni chiar dk se inchide sv intRAM PA UN SV DA SUNTEM TOTI ACEIA NU NE DESPARTIM DAK DAK TU SIMTI NEVOIA DATEM-**** MEA SI NU TE MA INTOAR CE JOACA MARIO,BARBIE SI ALTELE CA MI BAHG **** IN **** DAK MAI ZICI CV lol! Sleep study lol!

express, ceilalti au dreptul sa comenteze, tie nu ti'am zis nimic, si oricum si tu faci ceva stramb pe aici.

Invata sa scriu copile, mai mult de 11 ani nu iti dau.

te milogiai intr-o zi pe server cand era si mR S sa iti faca helper si daca nu sti sa il folosesti sa iti dea BAN.


ei bine, tu cred ca vrei sa le ti partea, pt ca ... crezi tu ca iti vor face upgrade.

faci si dublu-post.

in fine, forumul e praf acum cu atatea posturi inutile, faceti o curatenie generala.

Express , daca vrei helper ->> study manualul adminilor.

Bft.
Sus In jos
Skyman
junior 2
junior 2
Skyman


Numarul mesajelor : 13
Data de inscriere : 28/03/2009
Varsta : 36
Localizare : Carei

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 10:40 am

eu am deschis topicul asta ... ce draq va bagati si injurati aici ?
imi stricati repuatia lol! lol! lol!


Ultima editare efectuata de catre Skyman in Lun Mai 25, 2009 1:12 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 1:25 pm

ce sa-i ceri lu' rgk: e d la tzara si are 12 ani.. ignorati-l...
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Express
junior 3
junior 3
Express


Numarul mesajelor : 23
Data de inscriere : 13/03/2009
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti-Nord

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeDum Mai 24, 2009 8:40 pm

mR S # sslazio.it a scris:
ce sa-i ceri lu' rgk: e d la tzara si are 12 ani.. ignorati-l...

dai ban si pa forum si pa sv:D
Sus In jos
rgk # back
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 08/04/2009

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 9:26 am

cica lol! lol! lol!

frate am 190189648171901

ani

si daca sunt de la tzara care e problema ta ?
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 10:33 am

rgk # back a scris:
cica lol! lol! lol!

frate am 190189648171901

ani

si daca sunt de la tzara care e problema ta ?


ai minte de copil. Asta e problema. Nu a mea, a ta. Nu avea nimeni nik cu tn, dar dak t comporti asa...
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
rgk # back
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 08/04/2009

ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitimeMier Mai 27, 2009 5:12 pm

mR S # sslazio.it a scris:

ai minte de copil. Asta e problema. Nu a mea, a ta. Nu avea nimeni nik cu tn, dar dak t comporti asa...



ba nu am deloc , cred scratch

ma pot comporta si frumos, dar la cum imi vorbesc unii pe care nu i-am bagat nici in seama.......


pe tine te inteleg ca te'am jignit, dar ceilalti se cam baga aiurea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





ce faceti va bateti joc de oameni ? Empty
MesajSubiect: Re: ce faceti va bateti joc de oameni ?   ce faceti va bateti joc de oameni ? Icon_minitime

Sus In jos
 
ce faceti va bateti joc de oameni ?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Faceti ce vreti pe svr, nu exista regulament !!!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: