petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 hartile sv???... nu prea cred..

In jos 
+6
monda #
Oldd
mR S # sslazio.it
SeKo/muziq
criky
REAL
10 participanți
AutorMesaj
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 7:56 pm

Am si eo o mica mare nelamurire... fata de voi astia care avetzi admin...dc "fortati" numai d2 inferno si nuke???? ...s`a spus foarte bine ...(dire_Straitz sau ceva de genu....este OWNER) sa se foloseasca prioritar hartile cele noi si voi tot insistati pe cele "vechi"....va mirati dc sv este gol......akuma lumea este dornica de alte harti...gen:mjolby;awp_zigzag;de_petrolul;de_dust4;de_dust69;de_dust4ever;de_dust2_2009...sunt mai multe dar n'are rost sa le mai insir....eo sunt de parere ca ar trebuii folosite si astea Very Happy ...mx mult :*
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 8:32 pm

da real...ar trebui bagate shi altele...cu toate k nu sunt cunoscute, dar poate vor placea tuturor...dar, iti dau shi eu un exemplu...s-a vorbit f mult despre fun_allinone aia...tot asa, se rugau cateva persoane sa fie bagata harta...s-a bagat, shi, surpriza...de cateva ori, am prins shi eu harta aia, shi era cam gol srv...deci, scuza-ma...decat sa bag harti cu care sa scot playerii, mai bn bag ce le place, pt k asta e shi rostu, sa tinem playerii p srv, nu? poate cele enumerate de tine vor avea mai mult succes, dar, mie cel putin, nu imi place fun_allinone deloc...shi mai stiu cateva persoane kre au aceeasi parere...sa vad dak zic ei, k se stiu....
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 8:49 pm

astea au fost puse de mine si au avut "succes" Razz
Sus In jos
SeKo/muziq
moderator
moderator
SeKo/muziq


Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 12/01/2009
Varsta : 34
Localizare : Brasov

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:26 pm

Mia este o chestie ... REAL ... tu zici sa bagam harti noi nu ? tu unu daca vezi ca iti downloadeaza harta si iti arata 5 min mia stai sa ti se dw?... Ca majoritatea iti spun eu ca nu asteapta prefera sa intre 20 - 25 d min pe alt servar si dupa sa intre pe petrolul. Si cate odata nu merge sa ti de dw harta Very Happy Neutral




si fun_allione cand vad e ies de pe servar .. sa'ti zic dece .. ca ne blocam cand intra la pistoale de exemplu .. si ne da unu peste altu nu ne mai putem misca Very Happy si ma enervez si apasa q + tab si enter . Scurt Razz
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 11:40 pm

astept sa ajunga butu d vaughn aksa si o sa sterg 80% din harti. le las p kre le vreau eu.... si o sa fie si el d acord... nu stau sa joc acu numai panarame d harti p kre am loss si fps scazut... ori joc cs ori ma joc panarame d harti... copii si strainii c intra p harti d-astea
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Oldd
membru petrolul
membru petrolul
Oldd


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/02/2009
Varsta : 31

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 10:20 am

Intr-un fel ar fi bine sa se joace si harti noi.. dar.. multi nu le cunosc si prefera sa intre la loc dupa ce se termina harta...
foarte multi doresc sa joace harti cunoscute.. d2..inf..nuke..
unii nu vor sa se streseze sa dl harta... sau poate nu le place o anumita harta.. si asa ies...
singura solutie ar fi sa ramana hartile clasice.. si cele mai cunoscute
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 2:18 pm

Ai shi nu ai dreptate REAL . Pe de o parte asha e ! De multe ori, eu cel putin, am chef sa mai joc shi altceva decat dust2, inferno, nuke etc. Mai am chef si de cate o harta in care sa mai rad, sa ma mai distrez, ceva nou. Pe de alta parte, dak jucam numai harti noi, multi playeri o sa iese la dwl shi altii o sa iasa cand vad k nu cunosc harta shi nu fac scor .
Parerea mea este k dak le vom alterna frumos va fi bn !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMar Mar 24, 2009 5:30 pm

harti noi = loome in +
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 6:30 pm

pai eu sunt de parere ca sa se foloseasca toate hartile si d2 si d4 si inferno si nuke..adik nu la 2 harti distanta sa se repete harta....
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 8:51 pm

dak ar fi doar dupa mine nici nu v-as mai da voie sa dati la vot... sa fac eu lista cu harti kre s baga automat. si sa s skimbe harta doar knd sunt prea putini p srv sa s bage una mai mica..
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Oldd
membru petrolul
membru petrolul
Oldd


Numarul mesajelor : 51
Data de inscriere : 12/02/2009
Varsta : 31

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeMier Mar 25, 2009 9:46 pm

am vazut pe unele srv.. k e un fel de auto vot.. si srv da vreo 4 harti la vot
iar playeri aleg ce vor
Sus In jos
Gillbert
junior 3
junior 3
Gillbert


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 39
Localizare : BUCURESTI

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 5:43 pm

Uitati-va pe serverle mari sa vedeti ca d2 nu se joaca mai mult de 4 ori la 24 de ore. Sunt foarte multe harti noi care nu se joaca aici. Sunt servere de GG pe care nu prinzi loc intr-o ora de dat retry. Hartile noi au 2 scopuri: mentit cheful jucatorilor vechi si atrag si straini sau copii cum zicea mrs, totusi sunt jucatori si ei si nu vad rostul discriminarii. Din punctul meu de vedere trebuie facut un rulaj care sa cuprinda la 3 harti clasice 1 noua. Chiar puteti sa o scurtati sau sa se propuna vot in cazul in care iese lumea, dar ma indoiesc. Hartile noi atrag curiozitatea...Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 6:24 pm

Dire_straits a scris:
harti noi = loome in +


vedetii si voi alte servere Exclamation Exclamation Exclamation
Sus In jos
DgB*
junior 3
junior 3
DgB*


Numarul mesajelor : 21
Data de inscriere : 05/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Brasov

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeJoi Mar 26, 2009 7:59 pm

de ce credeti ca toata lumea vrea numai d2 ,inferno,train ... sunt harti care sunt facute bine si harti care sunt facute ...sa fie si ele
harti noi = playeri in + ...da fas atunci de ce tot timpul cand se baga o harta d'asta ..."noua" se goleste serverul
...ai vazut servere de GG pline ...ce legatura are asta cu serverul asta? ...pe serverele alea intra lumea care vrea sa joace GG la fel si cu HNS ,si altele ...nu le poti compara
vreti harti fun ...faceti server de fun si gata
Sus In jos
carlig
admin server
admin server
carlig


Numarul mesajelor : 8
Data de inscriere : 17/12/2008

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 3:50 pm

gillbert depinde pe ce srv te duci tu Very Happy ca ai vrea numa 35hp=)))Very Happy fara harti noi doar cateva de fun seara ka_roads si fun_alli...aia,sunt ffff multi playeri(ca si me) care nu suportam sa jucam pe harti dalea ca nu vrem sa jucam cs plm....mai sunt cateva harti sa fie lasate dar nu dalea de stai 5 ore pana iti ia un kkt de harta,mini_dust2,dust2_long alea da ....sa fie lasate....si dc sunt doar d2,nuke,inferno,train,cbble le cerem de multe ori pe srv ca pe ele joci in pgl si in toate competitiile ......


P.S. VERAU SA JOC CS NU SA MA ENERVEZ CA NU STIU UNDE SE PUNE BMB SAU SA FAC DEF......
Sus In jos
dNb
junior 3
junior 3
dNb


Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 23/01/2009
Varsta : 35
Localizare : brasov

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 3:59 pm

da dar ar trebui bagate macar de_dust4 de_kabul .......cam pe toate serverele sunt si nu cred k nu ati jucat macar 1 data p ele
Sus In jos
REAL
admin server
admin server
REAL


Numarul mesajelor : 18
Data de inscriere : 19/12/2008

hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitimeVin Mar 27, 2009 4:09 pm

da asta ziceam si eo .... sa fie si mjolby3 kabul d4 d2_remake.....totusi sunt harti jucate Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





hartile sv???... nu prea cred.. Empty
MesajSubiect: Re: hartile sv???... nu prea cred..   hartile sv???... nu prea cred.. Icon_minitime

Sus In jos
 
hartile sv???... nu prea cred..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NU POT SA CRED
» nu cred ca e vb. de ban
» Hartile serverului
» hartile dp server
» Hartile disponibile din data de 26.03.09

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: @Petrolul-
Mergi direct la: