petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nu cred ca e vb. de ban

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Mishu
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/05/2009

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 1:02 pm

Pai, am scris in consola "Connect petrolul.livecs.ro" shi mi-a spus ca nu poate fi contactat serverul. timp de doua saptamani, aceeasi problema. n-a mai jucat nimeni atata timp????? cat despre ban, nu vad de ce, pt. ca de coduri nu ma ating, ca nu ma incanta deloc, iar in privinta limbajului.... nu cred ca am deranjat pe cineva vreodata.
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 1:45 pm

ba da dupa ce draq deschizi atatea topicuri mah? esti tzaran? ce plm, nu stii sa raspunzi cu reply? doamneeeeeee....nu mai deschide 10000 de topicuri...raspunde cu reply la topicu ala shi gata....incredibil frate...
Sus In jos
Mishu
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/05/2009

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: scuze de greseala   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 2:24 pm

Pt. Criky: Scuzele mele, am gresit. Dar cred ca puteai spune acelasi lucru si fara jigniri, nu? cat despre "taranisme", sunt mult mai putin tara decat altii. Oricum, vina e a mea si mi-o asum. inca o data, scuze.
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 11:15 pm

uite ce cuminte e ..... ce frumos a vorbit si si-a asumat vina,daca toti ar fi ca el....
vorbeste criky mai frumos>Razz lol! lol! lol!

e adevarat ca puteai edita la celalalt topic mishule ca sa nu se mai incarce forumul...data viitoare fi mai atent
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeMier Mai 20, 2009 11:37 pm

oi vb frumos knd or invata shi ei k deschid topicuri inutile, knd pot da un un simplu edit...
Sus In jos
Mishu
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/05/2009

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Intrebare pt. criky   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 9:40 am

Omule, tu nu ai gresit niciodata? esti chiar perfect? daca da, jos palaria in fata ta. dar ma cam indoiesc. in fine, fiecare cu orgoliul lui. asta e, n-am fost atent, dar pe viitor voi fi.
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:26 am

mishule de ce joci p srv cu numele asta knd u ai slot p numele gillbert?
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Mishu
junior 1
junior 1



Numarul mesajelor : 7
Data de inscriere : 16/05/2009

nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitimeJoi Mai 21, 2009 10:56 am

explicatia e simpla: Gillbert e fratele meu, el are slot, eu sunt Mishu - nu am slot pe niciun nume.
Sus In jos
Continut sponsorizat





nu cred ca e vb. de ban Empty
MesajSubiect: Re: nu cred ca e vb. de ban   nu cred ca e vb. de ban Icon_minitime

Sus In jos
 
nu cred ca e vb. de ban
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» NU POT SA CRED
» hartile sv???... nu prea cred..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: