petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 intrebare??

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
LYON
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 15/11/2008
Localizare : Bucuresti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeJoi Noi 20, 2008 7:56 pm

ba gogo nu merge ma sa faci servaru mai mare.. e pre mik... nu avem lok .. makar de 22 ceva..
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 12:57 am

banii, banii, banii =)). Lyon o sti p aia: urla foamea'n noi? I-o dedic special lu' gogo =)). Gogo ai 10 lei d la mn dak il faci d 22. Hai 20 lei pt finu meu
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Vizitato
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 9:34 pm

hai 30 ....din partea lu Speedy Gonzales Smile) Smile
Sus In jos
LYON
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 15/11/2008
Localizare : Bucuresti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 11:19 pm

e prea mult 30... crede-ma.. se face lag si late probleme... 22 ar fi bine... 24 chiar indiakat.. da orikum.. inteleg k e vorba de cas$$ ... o sa vedem ce iese Smile) cheers
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 12:06 am

Era vba d 30 RON Smile). Totusi e prea mult si s face lag la gogo in buzunar dak dau atat:)). Are dreptate Lyon asta =))
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
LYON
junior 2
junior 2



Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 15/11/2008
Localizare : Bucuresti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeSam Noi 22, 2008 9:40 am

normal ma k am dreptate .. Smile) am experienta nu ma jok... orikum cel mai indikat e de 24...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: ...   intrebare?? Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 3:59 pm

mda gata sa cantat ...24 RON pt gogo sa faca servaru de 24/24 =))) Smile))) =)) ce ne mai radem Smile)
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeDum Noi 23, 2008 6:45 pm

Face cinste pucca! cheers
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 2:13 am

Pai da mah k tata e Gigi Becali k daia e el Gigi Becali ma intelegeti voi pe mine ?
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeJoi Noi 27, 2008 12:46 pm

Si Marian Vanghelie care este,pe,persoana fizica Laughing .Asta e dala gogo...de e cu oamenii aia mai tuciurii asa,cum iti plac tie Laughing.Gen..fara nr,fara nr=))
Sus In jos
Blossom
Vizitator




intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeDum Mar 22, 2009 11:11 pm

Salut, am incercat sa imi fac cont pe forum, dar nu imi merge. si asta e unu dintre putinele topicuri in care pot sa scriu fara sa trebuiasca sa ma loghez.
Am luat ban cica is codat. nu is codat dar ciudat ca nu mi-au aparut nici pozele in cstrike,. sau nu le-am gasit eu . si adminu care m-a banat nu prea a avut el chef sa imi explice. dar nu conteaza. intru de pe steam ca asa cica e garantie ca nu is codat. numa sa imi scoata si mie cineva banul.
Sus In jos
Projects
admin server
admin server
Projects


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 07/01/2009

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 9:36 am

Ar fii misto sa fie mai mare sv..
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitimeLun Mar 23, 2009 1:05 pm

Blossom a scris:
Salut, am incercat sa imi fac cont pe forum, dar nu imi merge. si asta e unu dintre putinele topicuri in care pot sa scriu fara sa trebuiasca sa ma loghez.
Am luat ban cica is codat. nu is codat dar ciudat ca nu mi-au aparut nici pozele in cstrike,. sau nu le-am gasit eu . si adminu care m-a banat nu prea a avut el chef sa imi explice. dar nu conteaza. intru de pe steam ca asa cica e garantie ca nu is codat. numa sa imi scoata si mie cineva banul.

poate lasi si IP-ul tau
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





intrebare?? Empty
MesajSubiect: Re: intrebare??   intrebare?? Icon_minitime

Sus In jos
 
intrebare??
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» nu cred ca e vb. de ban

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Sugestii si Reclamatii :: Sugestii Forum-
Mergi direct la: