petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nu ne parasii....

In jos 
+7
Cerby
mR S # sslazio.it
A1mfr3ak
criky
COmY*FCP*MaluRosu
vanRaz
andreutza
11 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 1:28 am

hai mah MRS dq,pe bune ce am vb noi??? ai minte de copil?ma bucur f mult ca ai dat drumul la forum dar sper sa ramai si sa ai grija de el pt ca numai tu cred io ca ai putea sa o faci asa ca pana acum.....o fi ea bataie de cap chestia asta dar totusi ti-ai facut timp in fiecare zi sa vezi problemele de aici,asa ca daca ar fi altul sg nu o sa isi dea interesul atat:|..


lol! lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 3:03 am

AVE LAZIO !
Sus In jos
COmY*FCP*MaluRosu
admin server
admin server
COmY*FCP*MaluRosu


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti*Malu Rosu

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 12:12 pm

vecine iti dau geamu jos daca ne parasesti. cheers Mad
Sus In jos
http://www.fansleague.net
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 1:03 pm

in primu rand, salutare tuturor...criky is back:d...in alta ordine de idei....lipsesc putin, se duce srv p apa sambetei..speedy, ce ai fratele meu? ce-ai patit? lasa k vb noi p mess mai multe, sa-mi zici ce s-a intamplat...in orice caz, nu pleci nicaieri...
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: gmhgghm   nu ne parasii.... Icon_minitimeVin Apr 24, 2009 9:04 pm

ma fac k nu vad ce scrie la topic......dak si S pleak....tre sa schimb srv Neutral
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 5:27 pm

n-am minte de copil tanti, dar knd vad k ma zbat k prostu degeaba c rost mai are? Asa e cel mai bn
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 8:02 pm

nu ai dreptate....fiecare isi bate capul cu cate ceva dar asta nu inseamna ca toti ar trebuii sa renuntzam....
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeSam Apr 25, 2009 10:52 pm

de plecat nu plec Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Cerby
junior 3
junior 3
Cerby


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 10/02/2009
Varsta : 29
Localizare : Hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 1:20 am

Asa Speedy...sper ca nu iti mai trece prin cap sa pleci:D:D...daca pleci tu...pfff....se duce pe apa sambetei serveru:(
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 2:00 am

Am zis k nu plec in sensul k ink mai joc p srv, dar nu ma mai ocup d el... Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 4:45 am

bai omule nu vezi ca toata lumea te vrea sa te ocupi de serv????
stiu ca "nu scap de tn" de pe serv dar te rog io, ocupa-te iar de el(iti facem si salariu):Very Happy:D:D:D

lasa-mi nr de cont si iti ingresez lunar ceva Wink
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 7:28 am

Eu cand vam zis ca asta nui de sv, voi nuuuuu!!
Sus In jos
axoNick
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 29/11/2008
Varsta : 37
Localizare : Mai aproape decat crezi

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 1:49 pm

Smile) Cel mai bine ar fi sa se schimbe numele servarului si sa se schimbe si adminii , sa se ia totul mai in serios si fara favoritisme Smile parerea mea ! Very Happy Spidi nu fi bulan !! Ale ! Ale! Ale! Smile)
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 4:05 pm

grande Lazio :>... nu axo... poate knd o sa s schimbe srv revin... imi aleg adminii, poate si playerii Wink
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeDum Apr 26, 2009 8:19 pm

Ok ... deci ... aici nu inteleg unele chestii ...
De ce trebuie sa se ajunga la asta ? Acum sa fim realisti ... 80% din serveru asta sta in spatele lu Speedy ! Dak el nu ar fi sa se ocupe de toata administratia ... Petrolul ar fi fost k multe alte servere no-name !

Acum o chestie care ... zic eu ... a adus serveru` in starea care e acum ...
Speedy a dovedit k stie sa se ocupe de server shi de forum ... de ce nu se trece la un sistem care sa aiba rezultate ?
Dati-i lui toata autoritatea de a decide cand un player merita admin, cand un acces merita marire sau retrogradare, cand merita sa i se ia accesul ... si toate chestiile astea ! De ce sa trebuiasca intotdeauna cand ia decizii sa i le conteste cineva ?
Nu frate, a hotarat, respecti si taci ! Nu-ti place ? Mai sunt si alte servere ! ( Singurii care i-ar putea contesta deciziile shi care ar fi egali cu el ar fi Vaughn shi Gogo ) Pt. k ati vazut shi voi de atatea ori ... lucrurile mari se construiesc doar dak exista un lider adevarat ! Eu zic k Speedy ar face serveru` unu` adevarat dak i s-ar da toata autoritatea de care am vorbit !

Parerea mea ! ( Vaughn, Gogo ... ganditi-va la ce am scris mai sus ! )
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 5:07 pm

mare dreptate graiesti...speedy...acu, k am aflat shi eu kre a fost faza cu ban-urile...zic sa te razgandesti...revino, dar cu o conditie...iti alegi u adminii...shi, u faci legea, cum a zis shi monda...pt k u te ocupi de tot...asta e sfatul meu...iei totul de la zero, shi serveru o sa fie mai belea decat inainte...altfel....vb lu monda, ajunge 0...acu, u decizi...da ar fi bn sa te bagi, k e pacat d srv...pt k m-am obisnuit cu srv asta...shi n-am chef sa caut altu:))
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 5:24 pm

corect sa refaca speedy accesele si fara favorisme, strict adminat

nu posturi de mascote, si fara zmei noi in fiecare zi 4 pro si are admin
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 8:50 pm

Bai nene atata haz.... ptr. nimik Wink MOnda si restu .. ! speedy dupa parerea mea nu a tinut el servaru Wink cum zice moda 80% speedy ! restu ....10 % gogo 10 % vaughn ... ! eu sunt de alta parere ... Wink Speedy 100 % forum;) si acum ... sa tzi zic si de ce i au foc.. atata haz de necaz... cu forumu pizdii Wink stau sa ma cert cu toti copii si toti ratatzii pe un forum ... ptr o marire ptr o reclamatie ptr plm... ptr ce atata bataie de cap speedy ? u joci cs ...sau stai sa ii judeci pe copii astia ? eu unu joc cs ... poate intru pe forum cand ... sunt plictisit rau de cs ... si nu e nimeni pe servar ! U singur te ai bagat intr un kkt mare... cu forumu ...cand te ai apucat de el , nu erai constient k ai sa stai nu mai in certuri si nemultumiri ? sa fim seriosi ... Nu speedy a tinut servaru in spate sau pe pl Wink cum toti zic ... ! speedy a tinut doar forumu ... si a incercat ...sa creeze o relatie intre playeri ...dandule mai multe shanse ... le a luat le a marit adminu ....cum a crezut el .... k e mai bine ! dar gogo si vaugh tot respectu ... 2 baieti mai maturi .. n au stat cu bataii de cap cu forum ..cu draci ... gogo mereu a rezolvat totul pe mess...scurt si direct ..... nu a cerut el sfatu .. playerilor... cum a crezut el asa a facut.,adik un owner cu autoritate ! Smile si de vaugh nu mai zic nimik ... el a stat tot timpu ascuns ....sa prinda codatii si sa va urmareasca pe voi adminii ... a dat la bani de ....! si speedy ce a facut ptr servar... ? a marit admine... si a tinut un forum ... adevarat interesant ..si greu de tinut...dar care dupa parerea mea mai mult de 10% din servar nu reprezinta;)
Deci .... Wink cine a tinut servaru pana acum ? sa va mai aud o data ? servaru conteaza nu forum Wink k eu nu ma joc cs pe forum ma joc pe servar... ! gogo 40% vaughn 40 % speedy .... 10 % ptr servar Wink si inca ceva ... speedy nu am nimik ..cu nimeni de pe tot servaru si forumu asta... ! dar .... cand a fost conflictu cu criky Wink ce ai zis ? da ma fac ca tine ... si u si criky aveti adminele scazute.... (eu fara nici o vina) dar sa nu va prind k intr o saptamana face tzi cerere de marire Wink ! n a trecut bn o saptamana si criky avea dinou god Smile si dak era sa ne scazi adminele .... si judecai corect;) eu ptr insulta ... imi scadeai adminu la moderator... si lui ptr ban .. si injuraturi ... ! la helpar sau administrator ! deci mai sunt si decizii proaste ... dak tot tii cont de gandirea noastra !
Sus In jos
monda #
admin server
admin server
monda #


Numarul mesajelor : 47
Data de inscriere : 18/02/2009
Localizare : Hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 9:40 pm

Dak zici u mai Razvane ...
Eu atata mai zic : sa vedem cum o sa fie fara Speedy ! Si asha aflam cat a facut el pt. server !
Sus In jos
andreutza
V.I.P.
V.I.P.
andreutza


Numarul mesajelor : 170
Data de inscriere : 03/01/2009
Varsta : 39
Localizare : castéllon de la plana

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 10:37 pm

40 + 40 + 10 = 100 ??????? lol! lol! lol! lol!
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeLun Apr 27, 2009 10:56 pm

Sa sti k n-ai dreptate vanRaz Wink. Nu k zic eu acum, dar knd intrai p vaughn sau gogo p mess sa ii zici ceva legat d srv? C ziceau? Zi lu' speedy. Nu? Forumul l-am facut pt organizare... Dak nu era forumu era vai si amar d srv... Asa a ajuns mai cunoscut srv cat de cat..

Si sa sti k ma ocupam si de server, nu numai de forum... Gogo si Vaughn sunt sponsorii srv-ului (hai cu berea baieti k mi-e sete... :X), iar gogo mai e cu radio-ul lui Smile). In rest (sincer) nu cred k fac altceva ei... Nici macar n-au programul de administrare la srv. Asa k... hai la mix mai bn Smile)
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 1:49 am

Eu asa gandesc ! si de cate ori am apelat la gogo sau vaughn... sa sti k m au ajutat .. ! K am dreptate k n am dreptate ... asta e ... e punctu meu de vedere ! darrrr ... multa lume vorbeste aiurea aici ... ! eu am zis .. k servaru e servarrrrrrrrrrr si forumu te pisi pe el ! pararea mea... ! Shi nu mi place .. k aici orice gasca are admin .. ! si e plin servaru de gaste !
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 3:47 am

Mah daca chiar v-ar parea asa rau de Speedy dc nu il luati de nevasta sau de barbat ? Nu vreau sa dezgrop mortii cum se zice dar sincer ce vina am eu k sunt 100 de admini din care maxim 7-8 stiu sa foloseasca un admin corect , acuma nu k as vrea sa il invinui pe speedy dar i-am zis de la bun inceput k nu e buna ideea cu datul adminelor prin cerere cu vot !! In fine nu a vrut sa inteleaga aia e ... poate si de aceea s-a ajuns sa nu mai fie asa multa lume pe server !! Sau sa va dau un alt exemplu cand ma ocupam "cat de cat" de server cei ce jucau pana dimineatza pot confirma k erau nopti in care la 5-6 dimineatza era srv full , sau cand stateai si cu slot sa se faca un loc sa poti intra ! Sper k noul server sa nu mai aibe aceeasi soarta . La cate admine sunt date cred ca ar trebui sa fie non-stop serverul full (numai cu admini) !! Eu propun sa faca speedy un topic nou sa votati cine ati vrea sa dea admine pe server ? :
1.Speedy
2.Vaughn
3.Gogo

Fara suparare Speedy, daca iesi u pe primul loc sa mor de mai ma bag la srv ti-l las tie sa faci ce vrei cu el daca nu iesi facem cum zic yo Wink
Sus In jos
COmY*FCP*MaluRosu
admin server
admin server
COmY*FCP*MaluRosu


Numarul mesajelor : 53
Data de inscriere : 09/03/2009
Varsta : 33
Localizare : Ploiesti*Malu Rosu

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 8:25 am

Acum ascultati-ma si pe mine....

Va cunosc pe toti 3 de cativa ani buni.

Eu am zis parerea mea:

Un slot = 3luni pe servar
Un admin = de la 6-7luni in sus
Un moderator = 1an servar
Un Owner = 1,6 an servar
Sa fie doar

-----Owner----
-----Moderator----
-----Administrator----
-----Slot---------------

2.Sa facem/faceti regula RUSH.
3.Sa scoateti toate hartile aiurite si sa lasati doar :

de_dust,de_dust2,de_nuke,de_inferno,de_cbble,de_prodigy,cs_italy,awp_bycastor = Svr peste 14 insi
de_westwood , fy_snow , awp_india = svr mai putin de 14 insi.

4.Sa eliminam taote adminele si sloturile ,iar speedy & gogo & vaughn sa dea ei la cine cred ca merita sau nu slot,admin,mod,owner.

5.Acu e greu sa scapati de admini ,dar prin stergerea accesului veti vedea cine intra pentru admin si cine intra de placere.

6. sa faceti ceva cu floodu ala .

Sa faci topic pentru :

Cerere Slot/Admin
Cerere UnBan
Cereri Ban(data&ora,harta,demo,IP:,Nick)
Reclamatii Player/Sloturi/Admini

Iar nush in timp mai vin cu ideei

Eu va pot oferi un Forum platit ceea ce duce la mai multe posibilitati:
Dar conditia este sa va convina www.Petrolul.fansleague.net
Sus In jos
http://www.fansleague.net
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 9:33 am

baieti, ati zis bine ce ati zis...gogo, ar fi bun topicu despre kre ai zis u...dar, luati in considerare ceva, indiferent cine ar iesi p primu loc, dak se va face topicu...trebuie sa stergeti toate accesele, shi sa dati la cine credeti voi admin...ati vazut shi voi pana acum cam cum s-au comportat adminii, shi carte shi-a mai dat cat de cat silintza...ar trebui sa tineti cont de asta, shi sa dati admin la cine se implik...doar asa scoate-ti srv din cacat...altfel, vorbim aici degeaba...asa k, faceti topicu ala odata...
Sus In jos
Continut sponsorizat





nu ne parasii.... Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... Icon_minitime

Sus In jos
 
nu ne parasii....
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: