petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 nu ne parasii....

In jos 
+7
Cerby
mR S # sslazio.it
A1mfr3ak
criky
COmY*FCP*MaluRosu
vanRaz
andreutza
11 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 3:56 pm

nu gogo: ne ocupam toti 3 si o luam d la zero cu tot. cum am vbit cu vaughn d am sters admine, vbim toti 3 cui ii dam admin si de care. S-au facut multe greseli pana acum. D exemplu: wan3, bia, sir au picat serveru pt anumite motive... asa ceva nu s face. Nici n-ar mai trebui sa ii bage lumea in seama si sa aiba ban. Bia a facut doar o data la nervi, dar in ultimul timp s cearta cu toata lumea si nu mai e mult pana o sa recurga iar la asa ceva. Plus: projects kre s-a interesat cum sa pice serverul, luiza kre are cod in calc si il baga knd vrea + altii kre nu stiu sa foloseasca admin. Sunt multi kre au primit admin pt k au jucat pe server mai mult... Si habar nu au d comenzi. Frate v-am dat admin, va zic eu c acces aveti sau dati voi admin_userlist in consola si va apare un numar dupa nume (ala e accesul). Dati click
AICI bagati numarul in casuta de jos si vedeti la ce comenzi aveti dreptul. Sau mai usor: knd sunteti p server dati admin_help in consola si vedeti comenzile p kre le aveti si ce fac... Macar sa vad k vreti sa invatati.... Sper k la noapte sa va pun eu p forum comenzile si ce fac ele drq
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
Pac Pac
junior 3
junior 3
Pac Pac


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 21/11/2008
Varsta : 35

nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: re   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 4:56 pm

ma faceti sa sufar de sindromu importantei :">:">:"> Smile) Asa e SPeedy knd stai toata ziua acasa Smile) si nu ai alta activitate in afara de cs.. incepi sa te zbati .. sa apara vorbe.. certuri .. Stres =)) si pentru ce ?Smile)) pentru FUn-ul Altora de a se juca Razz Nu va inteleg de ce va ambalati atat pentru un server de cs? Va de el de mancare ?Wink) sau va intretine el ?Smile) lol! lol!
Sus In jos
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 6:13 pm

Pac Pac a scris:
ma faceti sa sufar de sindromu importantei :">:">:"> Smile) Asa e SPeedy knd stai toata ziua acasa Smile) si nu ai alta activitate in afara de cs.. incepi sa te zbati .. sa apara vorbe.. certuri .. Stres =)) si pentru ce ?Smile)) pentru FUn-ul Altora de a se juca Razz Nu va inteleg de ce va ambalati atat pentru un server de cs? Va de el de mancare ?Wink) sau va intretine el ?Smile) lol! lol!

daca nu intelegi jocu.. asta e partea a 2:) eu unu cand sunt nervos;) intru pe server unde e o caterink sau nuhs ce:) si ma calmez...Smile nuhs...Smile eu in locu tau as tace Smile O ZI BUNA Smile
Sus In jos
criky
admin server
admin server
criky


Numarul mesajelor : 86
Data de inscriere : 18/11/2008
Localizare : hunedoara

nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 6:39 pm

de ce ne ambalam? nush restul ce parere au, dar eu unu ma ambalez pt k imi place srv, m-am obisnuit cu lumea, shi mi se pare anormal k, dupa atata timp cat am jucat impreuna, unele persoane sa inceapa sa faca numai prostii...frate, atata te duce capu, stai in banca ta, shi lasa srv shi lumea in pace...nu incepi sa pici srv, sa injuri p cine vrea palaria ta...stati cuminti...dak chiar nu mai suportati srv, sau p unele persoane, nu mai intrati...da, nu intrati shi incepeti cu sa-mi bag, sa-mi sugi, shi mai stiu eu ce...las-o draq, k nu suntem animale...referitor la ce a scris speedy...ar fi bine sa va ocupati toti 3...ar fi shi mai bine sa o luati de la zero...acum, ramane doar sa va hotarati, shi sa puneti in aplicare ce decideti...de preferintza, cat mai repede...
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMar Apr 28, 2009 9:59 pm

il iau eu de nevasta ma gogo ,app vanraz poate ca sunt multe care nu le stii gogo facea admine la toata lumea cum i se parea lui la toti ratatii a dat admine si toata lumea tipa la speedy ca plm era si e owner si nu cred ca gogo sau vaughn s au ocupat atat de mutl de servar si forum cat sa ocupat speedy....plm poate ca ei nu au timp ii inteleg ...dar nu mai vb daca nu stiti ...si mai ales care a fost faza si dc a vrut sa nu se mai ocupe de nimic Smile daca ati fi fost in locul lui ati f procedat la fel.si mucles
Sus In jos
vanRaz
admin server
admin server
vanRaz


Numarul mesajelor : 56
Data de inscriere : 09/01/2009
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti

nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitimeMier Apr 29, 2009 2:58 am

stai ba tiganco chill ... ! eu asta cred ... speedy a tinut forumu ... care nu era necesar atat de mult .. !
Sus In jos
Continut sponsorizat





nu ne parasii.... - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: nu ne parasii....   nu ne parasii.... - Pagina 2 Icon_minitime

Sus In jos
 
nu ne parasii....
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: