petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Pentru owneri

In jos 
+2
Pac Pac
sir
6 participanți
AutorMesaj
sir
admin server
admin server
sir


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/12/2008
Varsta : 36

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 4:59 pm

Scoateti ma adminele la toti inaptii care habar n`au ce e ala cs si viseaza numa walluri ,aimuri si toate kkturile , ma jur ca va tin srv jos luni intregi daca mai patesc ca azi . eram pe steam si mi se face ss , iau ban .. intru iar si incepe sa ma tina in slay robotu ala de kaizer soze. daca vreti sa ajungeti sa nu mai intre lumea pe srv ok se rezolva.
si hai sa va dau si ss-urile facute de kaizer sa nu aveti vreoun dubiu in privinta mea.

Pentru owneri Dedust0000l.th
Pentru owneri Dedust0001t.th
Pentru owneri Dedust0002d.th
mia dat llama inainte sami faca ss...
Chiar nu imi face placere sa pic srv:-s da na i must.. toti zic ca sunt un copil .. nu sunt dar am o fire razbunatoare;)
Scoateti toate adminele si dati doar la cei care intradevar stiu sal foloseasca si stiu sa si joace.. nu la toti robotzi.. un admin bun = doar ore multe online? daca asta credeti at bucurativa de putinele ore in care veti putea juca cs aici..
Sau cel mai bine faceti srv steam on si gata.. atunci no sa mai comenteze nimeni ... si no sa mai fie nevoie de admini..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 5:29 pm

Sir aveam pretentii de la u daca unu e tampit trebuie sa fii si u ca el ?din cauza la un admin tre sa nu mai joace lumea? aiurea esti sa mi dai si mie un PM cu id ul tau si vb acolo ..
Sus In jos
Pac Pac
junior 3
junior 3
Pac Pac


Numarul mesajelor : 30
Data de inscriere : 21/11/2008
Varsta : 35

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: re   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 8:17 pm

PRO pt Sir Smile)
Sus In jos
mR S # sslazio.it
Administrator
Administrator
mR S # sslazio.it


Numarul mesajelor : 247
Data de inscriere : 29/10/2008
Varsta : 36
Localizare : Malu Rosu @Ploiesti

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 10:02 pm

sir da' nu-ti mai usor sa iti cauti un alt server? dkt sa il pici k iti dau astia ban, nu mai bn sa joci p alt server?
Sus In jos
https://comando.forumgratuit.ro
sir
admin server
admin server
sir


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/12/2008
Varsta : 36

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Apr 30, 2009 10:38 pm

nu .
Sus In jos
LupForever
junior 2
junior 2
LupForever


Numarul mesajelor : 14
Data de inscriere : 04/12/2008
Varsta : 37
Localizare : Ploiesti- Paulesti

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: :)))))))))))))))))))))))))))))))   Pentru owneri Icon_minitimeDum Mai 03, 2009 9:40 pm

Bai Sir de ce tot mai insisti sa faci reclamatii ? Atat tupeu ai dupa ce teau prins baieti cu coduri sa faci in continuare sa intri pe srv si sa mai faci si reclamati, dc eram in locul tau numai de rusine uitam servarul asta.
Mi se pare cea mai mare nesimtire sa pici un srv dupa ce te-a prins cu coduri sa mai faci si scandal.Dute frate la sapoca ca nu esti intreg la minte
Sus In jos
sir
admin server
admin server
sir


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/12/2008
Varsta : 36

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 3:57 pm

Ma jur ca sunteti retarzi rau .. invatati in pm sa jucati , jucati zi de zi si tot la fel de rupti sunteti Neutral
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: hehe   Pentru owneri Icon_minitimeMar Mai 05, 2009 9:45 pm

si tu te-ai nascut invatat sau cum ?Smile)
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
sir
admin server
admin server
sir


Numarul mesajelor : 24
Data de inscriere : 01/12/2008
Varsta : 36

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 3:04 pm

Nu ma , am zis eu asta? da am mai invatat ceva in tot timpu asta de cand joc cs, voi va laudati ca jucati de knd a aparut da nu se vede , jucati ca nishte sparti .. nici eu nu sunt bun da na .. am mintea deskisa , gandesc inainte sa vb .. voi vb numa aiurea , daca va dat unu prin perete gata wall, aim... cum a facut si depravatu ieri .. pana iam explicat ce si cum , si parca ziceai ca miai facut demo aimfreak .... si aveam aim .. ia punel sa vada toata lumea.. sa vada cat de prost esti defapt tu .. Neutral
Inca un lucru , owneri de ce nu se obosesc sa dea si ei cate un post? :-/ credeti ca o sa uit ? nu vai .. miam facut nishte draci at knd ma tot banau "adminii" si numi trece .. din pacate Smile Hai bagativa si voi in discutie aici , sa nu vb numa cu inapti astia care cica stiu sa admineze.. si ei nici cs nu stiu sa joace cum trebe..
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeMier Mai 06, 2009 6:19 pm

poi nui mai intereseaza nici sa posteze
Sus In jos
A1mfr3ak
admin server
admin server
A1mfr3ak


Numarul mesajelor : 69
Data de inscriere : 27/12/2008
Varsta : 30
Localizare : Calan(aka SARACIE),Hunedoara

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: mda   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Mai 07, 2009 5:21 pm

eu am fakt demo???...... poate Mercury sau cn o fost atunci cu mn ....


apropo si tu cati ani zici k ai ???......nu inteleg dc iti pui mintea cu noi niste "copii" kre nu stim sa adminam deloc , vezi dak mai iei ban sa ne pici rpd serveru k dupaia poate te apuci sa plangi Smile) ....


nu te mai lauda k sti cs k nu esti cine stie ce !!!

atata am avut de zis la topicu asta ....
Sus In jos
http://www.bittorrents.ro
axoNick
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 27
Data de inscriere : 29/11/2008
Varsta : 36
Localizare : Mai aproape decat crezi

Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitimeJoi Mai 14, 2009 1:42 pm

Sir , nu te mai agita ca nu are rost , tu joaca acolo si dak iei ban fa`ti treaba Smile)
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pentru owneri Empty
MesajSubiect: Re: Pentru owneri   Pentru owneri Icon_minitime

Sus In jos
 
Pentru owneri
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PENTRU ADMINI
» PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!
» Sugestii pentru forum
» pentru cel mai ratat om adica Join-T
» Tutorial MOTD cu poza pentru server Counter Strike - Cum fac

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: forum.cs.ro :: @Petrolul-
Mergi direct la: