petrolul.livemix.ro - Official Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

petrolul.livemix.ro - Official Forum

forumul serverului petrolul.livemix.ro
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!!

In jos 
+6
Cerby
bUstEr
andreutza
Express
mR S # sslazio.it
criky
10 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Soseta Ucigasa
admin server
admin server
Soseta Ucigasa


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 11/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti Militari

PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!!   PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!! - Pagina 2 Icon_minitimeSam Mai 30, 2009 9:32 pm

bb a scris:
soseta ucigasa vezi ca tu suferi, ma iei pe mine cu copile si de astea, te crezi tu mare adult pe server. Eu joc pe server de cand se chema petrolul.malware-site.www, sa nu mai ziceti ca sunt nou si ma cred sef peste toti. Si cine sufera ba pe server? tot faceti atatea acuzatii: ca joc cu cod, ca nu folosesc adminul, ca dau ban aiurea, dau cui are cod si care ma enerveaza prea tare. Roby_zor ala joaca cu cod de rupe si voi ma acuzati pe mine ca dau ban la alti admini, daca e admin inseamna ca poate juca cu cod? Va credeti mari admini si nici macar nu stiti sa va dati seama cine joaca cu cod si cine nu.

si acuma cum de dai banuri pe 2 clase de ip??Smile chiar 3... Smile dai banuri aiurea!!! in slbz ca ma apuca toti dracii:) ca mereu ma trezesc ca am ban numai ca da-ti ca robotii pe clasa.. ma mir ca nu dai 0.0.0.0 .... ehhh:) nu mai am ce sa zic... jucati-va pana nu mai puteti... pana ramaneti fara jucatori..Smile ban pe 3 clase de ip... bun asa:x haide papa SI DND
Sus In jos
bb
admin server
admin server



Numarul mesajelor : 5
Data de inscriere : 18/01/2009

PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!!   PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!! - Pagina 2 Icon_minitimeDum Mai 31, 2009 12:26 pm

Habar nu am de unde ai scos-o si pe asta ca am dat ban pe 3 clase de ip. I-am doar atunci lui boxu cand m-a enervat si ala a fost scos.
Sus In jos
 
PT ADMINII NOI!!!!!!CITITI!!!!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» X(X(X(X( CITITI
» IMPORTANT va rog cititi
» PENTRU ADMINI!!! VA ROG SA CITITI!!!
» as vrea k toti Ownerii si toti adminii sa citeasca

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
petrolul.livemix.ro - Official Forum :: Diverse :: Discutii Libere-
Mergi direct la: